لطفا کمی منتظر بمانید ...

جمعه ۰۶ خرداد ۱۴۰۱ | 23:11

×
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

سر تیتر خبرها

صفحه اصلی › › آتش‌سوزی مغازه ماهی‌فروشی در رودسر دو مصدوم بر جای گذاشت

شهریور ۱۱, ۱۴۰۰ | ۳:۰۵ ق.ظ

95494

25

بدون دیدگاه

آتش‌سوزی مغازه ماهی‌فروشی در رودسر دو مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش رشت20 و به نقل از ایمنا، سعید صابر اظهار کرد: آتش سوزی یک مغاز ماهی‌فروشی در رودسر عصر امروز به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهر اطلاع داده شد.

سوزی - آتش‌سوزی مغازه ماهی‌فروشی در رودسر دو مصدوم بر جای گذاشت

وی افزود: بلافاصله هفت نیروی آتش نشان به همراه دو خودرو اطفای حریق از ایستگاه مرکزی در مدت زمان سه دقیقه به محل حادثه در خیابان امام خمینی (ره) بازار ماهی‌فروشان اعزام شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رودسر تصریح کرد: در این آتش‌سوزی فقط یک مغازه ماهی‌فروشی دچار سوختگی و دودگرفتگی شد و سایر مغازه‌های بازار دچار خسارت نشدند.

وی با اشاره به اینکه این حریق در ساعات اوج ترافیک شهر رودسر رخ داد. تاکید کرد: نیروهای عملیاتی در کوتاه‌ترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر شده و اقدام به مهار آتش کردند.

صابر با بیان اینکه در این حادثه دو نفر مصدوم شده و توسط اورژانس به بیمارستان شهید انصاری رودسر اعزام شدند، گفت: علت آتش سوزی توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی در دست بررسی است.

رودسر در ۷۰ کیلومتری شهر رشت مرکز استان گیلان واقع شده است و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری این شهر با ۳۲ نیروی انسانی، چهار خودروی سنگین اطفا حریق و سه خودروی سبک در دو ایستگاه فعالیت می‌کند.

برچسب ها :

http://www.rasht20.ir?/p=95494