آخرین وضعیت حادثه پلاسکو از زبان رئیس‌پلیس پایتخت

آخرین وضعیت حادثه پلاسکو از زبان رئیس‌پلیس پایتخت

 رئیس پلیس پایتخت آخرین وضعیت حادثه پلاسکو و تمهیدات و تدابیر پلیس در این خصوص را تشریح کرد.

57421206 1 300x225 - آخرین وضعیت حادثه پلاسکو از زبان رئیس‌پلیس پایتخت

  به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار ایسنا مستقر در محل حادثه، سردار ساجدی‌نیا دقایقی پیش با حضور در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت حادثه پلاسکو و تمهیدات پلیس اظهار کرد: از روز گذشته محدودیت‌های ترافیکی را در اطراف محل حادثه اجرا کرده و این محدودیت‌ها در روز شنبه نیز ادامه خواهد داشت. ضمن اینکه احتمال اجرای این محدودیت‌ها در روزهای آتی وجود داشته و البته ممکن است محدوده آن کاهش یابد.

ساجدی‌نیا با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده اظهار کرد: محدودیت‌های ترافیکی برای مسیرهای سواره در اطراف ساختمان پلاسکو اعمال شده است.

وی با بیان اینکه فردا شنبه جلسه مشترک میان دستگاه‌های مسوول برگزار شده و درباره آخرین وضعیت اجرای تمهیدات ترافیکی تصمیم‌گیری خواهد شد، گفت: احتمال تغییر در محدودیت‌ها وجود دارد.

رئیس پلیس پایتخت درباره اینکه مدرسه‌ای در اطراف ساختمان پلاسکو تعطیل می‌شود یا خیر نیز گفت: مدرسه‌ای در این منطقه تعطیل نخواهد شد ضمن اینکه مجتمع‌های تجاری و صنوف نیز عمدتاً فعال خواهند بود و منعی برای فعالیت‌شان وجود ندارد.

ساجدی‌نیا از ایجاد گنجینه‌ای برای نگهداری از اموال و اشیاء گران‌بها خبر داد و گفت: هر یک از کسبه که اموال گرانبهای خود را از دست داده‌اند می‌توانند به اداره آگاهی در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کرده و مشخصات اموال گران‌بهای خود را ثبت کنند تا در صورتی که اموال آنان همچون گاوصندوق و… از سوی پلیس کشف شد آن را دریافت کنند.

وی از شهروندان خواست در صورتی که فرد مفقود شده‌ای در حادثه پلاسکو دارند با مراجعه به اداره آگاهی گزارش مفقودی را اعلام کنند و در حال حاضر نیز تعداد مفقودی‌ها در مجموع کمتر از ۲۵ نفر است.