آخرین وضعیت مصدومان سپیدرود پیش از بازی برابر تیم پرسپولیس

آخرین وضعیت مصدومان سپیدرود پیش از بازی برابر تیم پرسپولیس

بازیکنان سپیدرود رشت برای دیدار برابر پرسپولیس تهران آماده هستند.

sepidrood28

سپیدرود رشت که در یک قدمی قعر جدول قرار دارد در رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ برتر در ورزشگاه سردار جنگل باید از پرسپولیسمیزبانی کند.

سرخپوشان گیلانی که بخش عمده‌ای از شکست چهار هفته اخیرشان را به دلیل مصدومیت و محرومیت ستاره‌ها از دست داده‌اند در این دیدار به طور قطعی امید سام کن را در این دیدار در اختیار نخواهند داشت. سام کن در بازی مقابل تراکتورسازی دچار شکستگی مچ دست شد و به دلیل جراحی مجدد مدت بازگشتش طول کشید. مدافع جوان که هفته‌های گذشته زوج موفقی را با هادی موسوی تشکیل داده بود روز گذشته به تمرینات گروهی اضافه شد و فعلا شرایط بازی ندارد.

پویا نزهتی که در تمرینات دچار مصدومیت جزیی شده بود با توجه به شرایط حساس این بازی در چند بازی اخیر فشار کمتری را متحمل شده تا به بازی حساس هفته پایانی نیم فصل اول برسد. نزهتی در این فصل برای سرخپوشان ۴گل وارد دروازه حریفان کرده و از مهره‌های کلیدی در خط حمله بوده است.

حسین کعبی که در بازی گذشته به دلیل سه کارته بودن مقابل فولاد خوزستان غایب بود به این بازی می‌رسد. حسین ابراهیمی هم که به همراه نزهتی ۴گل زده پس از مصدومیت جزیی که بازی هفته چهاردهم را از دست داد در تمرینات حضور یافته و مشکلی برای بازی حساس با شاگردان برانکو ایوانکوویچ ندارد.