آسیب شناسی حضور ثابت قدم در سپیدرود/ شهردار پیشین رشت و مگسان دور شیرینی این ثابت قدم نبود که کارهایش اشکال داشت، برخی افراد دور و اطراف او بوده و هستند که او را وارد چالش های بزرگ می کنند.

آسیب شناسی حضور ثابت قدم در سپیدرود/ شهردار پیشین رشت و مگسان دور شیرینی

به گزارش رشت۲۰ ؛طی روزهای گذشته تیم فوتبال سپیدرود با حواشی بسیار زیادی روبرو بوده است. حواشی عجیب و غریبی که هر کدام به تنهایی می تواند کمر یک تیم را برای همیشه بشکند!

حال اما از گوشه و کنار شنیده می شود محمدعلی ثابت قدم شهردار پیشین رشت تصمیم گرفته تا یک تنه وارد گود شده و سپیدرود را از منجلاب گرفتاری ها بیرون بکشد. پس از شکست شش بر یک داخل خانه سپیدرود شاید این بهترین خبری بود که می توانست هواداران سپیدرود را کمی آرام کند.

 

با این حال اما حضور محمدعلی ثابت قدم در سپیدرود جدا از مزایای مشخص، معایبی را نیز داراست. معایبی که از اصلی ترین آنها می توان به حضور برخی مگسان همیشه دورِ شیرینی اشاره کرد. مگسانی که با توجه به سوابق ثابت قدم در شهرداری رشت به راحتی به او دسترسی دارند و ممکن است کارش را همانند دوران تصدی اش بر شهرداری خراب کنند.

 

عملکرد محمدعلی ثابت قدم در شهرداری رشت اگرچه به هیچ عنوان مورد قبول نیست اما می توان گفت شخص ثابت قدم به خودیِ خود “بد” نیست و برخی مگسان دورِ شیرینی هستند که او را وارد حواشی و جنجال فراوان می کنند.

 

در هر حال باید این نکات را در نظر گرفت که اگر ثابت فدم قصد در اختیار گرفتن سپیدرود را دارد می بایست چند نکته را فراموش نکند. حضور برخی افراد پاکدست دور مانده از تیم سپیدرود که در مجموعه شهرداری رشت نیز مورد وثوق هستند به عنوان سرپرست می تواند اولین راه برون رفت سپیدرود از حواشی اخیر باشد.

 

دور کردن مگسان دور شیرینی که طی سال های اخیر با هر اسم و عنوانی از شهرداری پول کنده اند و قطعاً بازهم به دنبال بدست آوردن جایگاه هایی همچون مشاوره فلان و معاونت بهمان به ثابت قدم نزدیک خواهند شد، می بایست مهم ترین برنامه در صورت مالکیت ثابت قدم بر سپیدرود باشد.

 

فعالیت تنها در رشته فوتبال قطعاً می بایست یکی از مهمترین برنامه های ثابت قدم در سپیدرود باشد. نکته ای بعدها سبب جلوگیری از بروز مشکلات آتی خواهد شد. زیرا باشگاه های ورزشی بسیاری بوده اند که با حضور در چند رشته ورزشی تنها بدهکار و بدهکار تر شده اند و مشکلات رشته های دیگر ورزشی گریبان آنها را در فوتبال گرفت.

 

راه ندادن عده ای منفعت طلب با هر نوع نگاه سیاسی می توانید از شاخص ترین نکاتی باشد که می بایست ثابت قدم در زمان ورود به سپیدرود به آن نگاه ویژه داشته باشد. موضوعی که شاید بتوان گفت از هر چیزی برای این تیم مهمتر است.

 

در چنین شرایطی می توان امیدوار بود حضور محمدعلی ثابت قدم برای تصدی بر سپیدرود رشت اتفاقی میمون خواهد بود و سپیدرود دورانی طلایی را با او پشت سر خواهد گذاشت. زیرا این ثابت قدم نبود که کارهایش اشکال داشت، برخی افراد دور و اطراف او بوده و هستند که او را وارد چالش های بزرگ می کنند.