آشنایی با گزینه جدی تصدی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان

آشنایی با گزینه جدی تصدی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، در شرایطی که برخی رسانه ها از احتمال پایان کار دکتر شاهرخ یوسف زاده در دانشگاه علوم پزشکی خبر می دهند، شنیده شده دکتر ارسلان سالاری به عنوان گزینه اصلی جانشینی یوسف زاده مطرح است.

ارسلان سالاری - آشنایی با گزینه جدی تصدی بر دانشگاه علوم پزشکی گیلان

سالاری در سایت شخصی اش خود را چنین معرفی میکند: اینجانب دکتر ارسالان سالاری در تاریخ ۱/۳/۱۳۵۵ در روستای درودخان شفت متولد شدم . دوران ابتدایی خود را در دبستان شهید محراب سله مرز بیجارگاه ، اول راهنمایی را در مدرسه لاسک، دوم راهنمایی در درهستان چوبر شفت و سوم راهنمایی را در مدرسه راهنمایی شهید بهشتی شفت سپری نمودم مقطع دبیرستان را در سال ۱۳۷۳ در مدرسه نمونه امام صادق (ع) گشت با دیپلم ریاضی گذراندم.

در سال ۱۳۷۳ در دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مقطع دکتری حرفه ای پذیرفته شدم و با کسب رتبه اول در مقطع علوم پایه و نفر دوم در امتحانات پره اینترنی در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه علوم پزشکی گیلان فارغ التحصیل شدم.

از سال ۱۳۸۲-۱۳۸۰ د.وران سربازی خود را در نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گذراندم. در سال ۱۳۸۲ در مقطع رزیدنتی قلب و عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران پذیرفته شدم و در سال ۱۳۸۶ با کسب عنوان زریدنت برتر قلب و عروق فارغ التحصیل شدم.

از سال ۱۳۸۶ بعنوان هیات علمی فولتایم در بیمارستان رازی و سایر بیمارستانهای تابعه دانشگاه علوم پزشکی مشغول بکار شدم در سال ۱۳۸۹ در مقطع Interventional cardiology در دانشگاه تهران پذیرفته شدم و در شهریور ماه ۱۳۹۱ در مقطع فلوشیپی فارغ التحصیل شدم و هم اکنون بعنوان عضو هیات علمی فولتایم در بیمارستان حشمت مشغول بکار میباشم.

وی در کارنامه خود سوابقی چون مسئول آموزش كارآموزان و كارورزان در گروه قلب، رئيس بخش آنژيوگرافي و پست آنژيو، قائم مقام رئيس مركز آموزشي درماني و تحقيقاتي قلب دكتر حشمت در امر تامين تجهيزات پزشكي مصرفي و غيرمصرفي، داروو همچنين HIS بيمارستان، عضو كميته اخلاق پزشكي و معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی گیلان را در کارنامه دارد.

به گزارش رشت۲۰، در این شرایط باید دید آیا زمزمه های رفتنی شدن دکتر یوسف زاده ار دانشگاه علوم پزشکی گیلان صحت دارد، یا خیر؟!