آغاز بکار کمپین “نه به وارش” توسط فعال اجتماعی و رسانه‌ای/ بیژن رحمتی لرد: از یک سال قبل به وارش معترضم!

آغاز بکار کمپین “نه به وارش” توسط فعال اجتماعی و رسانه‌ای/ بیژن رحمتی لرد: از یک سال قبل به وارش معترضم!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، سجاد علیپور فعال اجتماعی و رسانه‌ای استان گیلان درصفحه اینستاگرامی خود از عوامل و بازیگران گیلانی سریال وارش درخواست کرد تا به احترام همشهریان که از پخش این سریال گله مند هستند، آنها نیز به مردم پیوسته و عدم رضایت خود را نسبت به پخش این سریال ابراز نمایند.

در همین راستا بیژن رحمتی لرد بازیگر و خواننده گیلانی در واکنش به کمپین فوق در اینستاگرام خود به زبان شیرین و ریشه دار گیلکی نوشت: «من از ۱ سال پیش به “وارش” معترضم و بعد از ۲ روز همکاری از ع گروه جدا بوبوستم. هیچکس جز اوشان از ع موضوع خبر ناره وگرنه می قرارداد ۳ ماه بو. سکانسی هم که بازی بوکودم هو غریبه رو دورون بئسام و می گبا اونه بزئم و آخر می حقا فیگیفتم و در باره خودم با افتخار گم تنها کسی کی بیشتر از بقیه تلویزیون دورون بجز خواندن، گیلکی گب بزه من بوم پس کسی نتانه ب می وفاداری شک بوکونه. همه دنیدی می دیل و فیکر گیلانه درسته وقتی کی همه پز فارسی گب زئن دشتیدی من تریبونهای ملی پوشت گیلکی گب بزم و زنم. سرباز گیلانم تا آخرین نفس»

حال انتظار آن می رود با توجه به ناکارآمدی مدیران گیلانی سطح ملی و برخی از نمایندگان مجلس در جلوگیری از ادامه پخش این سریال، هنرمندان گیلانی وارد عمل شده و مقابل این توهین بی شرمانه صداوسیما و مسئولین شبکه سه بایستند تا درس عبرتی شود برای کسانی که نان خود را در اختلاف میان اقوام میبینند.