آغاز تغییرات مدیریتی در گیلان استاندار گیلان خبر داد

آغاز تغییرات مدیریتی در گیلان

استاندار گیلان از آغاز تغییرات و تحولات مدیریتی پس از جمع‌بندی در این استان خبر داد.

IMG14020326 2 - آغاز تغییرات مدیریتی در گیلان

به گزارش خبر فوری رشت ،محمدعلی نجفی ظهر امروز در جمع فرمانداران گیلان با تأکید بر تلاش بیشتر برای پاسخگویی به مطالبات مردم اظهار کرد: ملت ایران با توجه به اقدام‌های ارزشمند انجام شده، شایستگی به مراتب بالاتری دارند.

*درآمدهای دولت به‌سختی محقق می‌شود

وی بر نهایت صرفه‌جویی توسط مسؤولان تأکید کرد و افزود: درآمدهای دولت به دلیل کاهش قیمت نفت به‌سختی محقق می‌شود.

استاندار گیلان با بیان اینکه فرمانداران باید نسبت به هزینه بودجه‌های جاری و عمرانی در شهرستان‌ها توسط بخشداری‌ها، دهیاری‌ها، دستگاه‌های اجرایی و شهرداری‌ها نظارت و هدایت کامل داشته باشند، تصریح کرد: امانتداری، رعایت قوانین و مقررات مالی و پاک‌دستی در اجرای امور بسیار مهم است.

نجفی از اعزام بازرسانی از استانداری به منظور نحوه هزینه‌کرد بودجه دهیاری‌ها به شهرستان‌های گیلان خبر داد و بیان کرد: اعتبارات اختصاص داده شده برای عمران و آبادانی روستاها باید مشخص شود.

وی به بهره‌برداری از طرح روستای بدون بیکار به صورت همزمان در روستای اسطلخ‌جان رودبار از طریق ویدئوکنفرانس در حضور معاون اول رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: هر کدام از فرمانداران یک روستا را شناسایی کرده و برای امر مذکور طرح معرفی کنند.

به گفته استاندار گیلان، طرح فرمانداران با مشارکت معاون توسعه روستایی و مناطق محروم، استانداری، صندوق کارآفرینی و امید و میراث فرهنگی با هدف اشتغالزایی در روستاها اجرایی می‌شود.

نجفی با اشاره به سفرهای شهرستانی، اظهار کرد: فرمانداران وظیفه دارند قول‌هایی که در شهرستان‌ها به مردم داده می‌شود را پیگیری کنند.

وی در ادامه به تصمیم رئیس جمهور مبنی بر ترمیم کابینه اشاره کرد و یادآور شد: ترمیم کابینه در راستای خدمت شایسته‌تر به مردم است.

*گیلان نیازمند تغییرات مدیریتی است

استاندار گیلان با بیان اینکه برای توسعه و تعالی استان نیازمند تغییر و تحولاتی مدیریتی هستیم، تصریح کرد: تغییرات مذکور گسترده نیست.

نجفی متذکر شد: فرمانداران به شایعه‌ها توجه نکنند و تا زمانی که به جمع‌بندی‌ها در مورد تغییر و تحولات نرسیده باشیم با قدرت به کار خود ادامه دهند.