آغاز مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد از ساعت ۱۵

آغاز مهلت مجدد ثبت نام آزمون ارشد از ساعت ۱۵

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: داوطلبان از ساعت ۱۵ امروز تا سوم اسفند ماه سال ۱۳۹۵ می‌توانند مجددا برای ثبت‌نام و ویرایش اطلاعات خود در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۶ اقدام کنند.

1410240986968_10367-th3

 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب، اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ و همچنین بیست‌ودومین المپیاد دانشجویی کشور که از روز اول دی‌ماه سال ۱۳۹۵ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شده بود، با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده در روز شنبه ۱۱ دی‌ماه سال ۱۳۹۵ پایان پذیرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: در مجموع ۷۵۹ هزار و ۶۹۵ داوطلب برای شرکت در آزمون دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ ثبت‌نام نموده‌اند.

به گفته مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور براساس برنامه زمانی اعلام شده از ساعت ۱۵ امروز یکشنبه اول اسفندماه تا روز سه‌شنبه سوم اسفندماه سال جاری کلیه داوطلبان ثبت‌نام کننده برای آزمون فوق در صورت تمایل می‌توانند در این مهلت تعیین شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نشانی www.sanjesh.org مراجعه و ضمن مشاهده  اطلاعات ثبت‌نامی در صورت تمایل نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: داوطلبانی که نسبت به ثبت نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۶ اقدان ننموده‌اند می‌توانند در این مهلت تعیین شده یعنی از امروز یکشنبه اول تا سه‌شنبه سوم اسفندماه سال ۱۳۹۵ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و سایر اطلاعات مربوط در صورت واجد شرایط بودن برای ثبت‌ نام اقدام کنند.