آقای استاندار اگر سپیدرود در لیگ ماند به استادیوم نروید!

آقای استاندار اگر سپیدرود در لیگ ماند به استادیوم نروید!

به گزارش رشت۲۰- در شرایطی که تیم فوتبال سپیدرود رشت از ابتدای فصل با مشکلات عجیب‌وغریب و البته باورنکردنی روبرو بود، با شکست سنگین امروز در رشت مقابل استقلال نیم‌فصل لیگ برتر را به پایان برد.

این شکست سنگین سپیدرود در روزی رقم خورد که کمبود بازیکن و خالی بودن دست علی کریمی به روی نیمکت سپیدرود برای همگان مشهود بود. سپیدرود که از ابتدای فصل با بی‌تدبیری برخی مسئولین استان به دست محمد نوین و شرکایش افتاده بود به بدترین شکل ممکن در بازار نقل و انتقالات حاضر شد و وضعیت اسفناکی در یارگیری داشت.

 

پس‌ازآن علی کریمی نیز با توجه به وعده‌های بی‌نتیجه مسئولین استان نتوانست در یارگیری موفق باشد و مجبور شد با کمترین فعالیت ممکن در بازار نقل و انتقالات به ادامه لیگ بپردازد. در این میان وعده‌های سر خرمن مسئولین باعث خالی‌تر ماندن دست کریمی در سپیدرود شده و امروز پس از فاجعه ۶ گله مقابل سپاهان در زمان مربیگری عزیزی در سپیدرود، شاهد شکست ۵ گله و ناباورانه سپیدرود در سردارجنگل مقابل استقلال بودیم.

 

بااین‌وجود در انتهای بازی حسین کعبی با اشاره به ملاقات مصطفی سالاری استاندار غیربومی گیلان با علی کریمی او را فردی خطاب کرد که دوست دارد به‌واسطه عکس گرفتن با کریمی معروف شود و در عوض هیچ کمکی به سپیدرود نکرده است.

 

به نظر می‌رسد می‌بایست از استاندار غیربومی گیلان خواست اگر طی ماه‌های آینده از گیلان منتقل نشد، پس از ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر به استادیوم سردارجنگل رشت نرود زیرا هواداران سپیدرود آن‌هایی که در روز سختی تیمشان را نخواهند بخشید!