آقای افتخاری مبارک باشد! حالا نوبت تعیین تکلیف پل ورودی فومن است

آقای افتخاری مبارک باشد! حالا نوبت تعیین تکلیف پل ورودی فومن است

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، صبح امروز و در نشست علنی مجلس شورای اسلامی، محمد مهدی افتخاری نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با کسب ۹۹ رای از ۱۶۵ رای ماخوذه به عنوان عضو ناظر در شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور انتخاب شد.

این در شرایطی است که وضعیت ترافیکی استان گیلان شرایط خوبی ندارد و حضور افتخاری در این شورا میتواند نویدبخش اقدامات موثر آتی در این زمینه ها باشد. در سطح استان گیلان، می توان به شاهکار دولت در عبور آزادراه از وسط شهر رودبار اشاره کرد که سبب بروز ترافیک شدید در ایام تعطیلات می گردد. همچنین در مرکز استان نیز معضل ترافیک به شرایط حاد رسیده و نیازمند کمک جدی است.

اما جدا از مباحث ترافیکی موجود در سطح استان و بخصوص معابر اصلی دارای مشکل همانند مسیر سراوان که سالانه چندین قربانی می گیرد، در ورودی شهر فومن و از حوزه انتخابیه محمد مهدی افتخاری نیز نباید عبور کرد. ماجرای پل وردی فومن سال هاست به یکی از دغدغه های جدی استان بدل شده است. پلی که دیگر تبدیل به آثار باستانی شده است و مشخص نیست چه زمان ماجرای آن به پایان می رسد و با حضور افتخاری در این شورا انتظار می رود وضعیت این پل هرچه زودتر مشخص گردد.