آقای قربانی ما را هم قانع کنید که گیلان نیازی به قرنطینه شدن ندارد!

آقای قربانی ما را هم قانع کنید که گیلان نیازی به قرنطینه شدن ندارد!

به گزارش رشت۲۰ ،پس از کنار رفتن مهدی شادنوش از نمایندگی تام‌الاختیار وزیر بهداشت در گیلان، دکتر محمدحسین قربانی نماینده آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی و همچنین نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به‌عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت منصوب شد.

 

در همان ابتدای انتخاب دکتر قربانی به‌عنوان نماینده تام‌الاختیار وزیر بهداشت بود که بحث راه‌اندازی بیمارستان صحرایی برای رشت مطرح شد. موضوعی که البته به نظر می‌رسد به فراموشی سپرده شده و تنها به همان بیمارستان صحرایی ۱۰۰ تخت خوابی سپاه در داخل محوطه بیمارستان رازی کفایت شده است و دولت قصد راه‌اندازی بیمارستان صحرایی را ندارد.

 

 

 

از سوی دیگر اما در بحث قرنطینه گیلان یک خواسته عمومی و جدی شکل گرفت و حتی جمعی از جوانان رشتی در ورودی شهر رشت مانع از ورود مسافرین شدند ولی در اظهارنظری عجیب دکتر قربانی مدعی شد که در تهران او را قانع کرده‌اند که گیلان نیازمند قرنطینه نیست!

 

 

 

اما آیا بهتر نیست نماینده گیلان در مجلس، نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت مجلس و همچنین نماینده تام‌الاختیار وزیر مردم گیلان را نیز همان‌طور که خودش قانع شد، قانع کند که گیلان نیازی به قرنطینه شدن ندارد؟!