آمادگی کامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان در تامین سوخت استان

آمادگی کامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان در تامین سوخت استان

همین جلسه هم اندیشی تدارکات و حمل و نقل با اعلام آمادگی کامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان به خدمات مطلوبتر تامین و توزیع سوخت مصارف خانگی ، نیروگاه ها و صنایع برای ماه های پایانی سال برگزار شد .
images 8 300x141 - آمادگی کامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گیلان در تامین سوخت استان
 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل ازایلنا از رشت و به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان ، جلسات هم اندیشی برای امور تامین و توزیع سوخت در دو بخش تدارکات و حمل و نقل به ریاست مدیر منطقه ، علی اصغر عباسی و حضور مسئولین واحدهای عملیاتی، تامین وتوزیع و روسای نواحی با شرکت های حمل و نقل و پیمانکاران حقیقی انجام شد .
دراین نشست مقررشدکه روسای نواحی ۹ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان  نسبت به جمع آوری کالابرگ های نفت سفید خانوارهایی که از نعمت گاز طبیعی بهره مندند و همچنین تخصیص کالابرگ های جدید بهمن و اسفند متقاضیان اقدام نمایند .
ارسال گزارش درخصوص راستی آزمایی ادوات کشاورزی ، بازدید از جایگاهها در قالب طرح آکپ ( کنترل کیفیت فرآورده در جایگاه ) و پیگیری آبکشی و لایروبی مخازن جایگاهها از جمله مواردی است که مدیر منطقه بر پیگیری آن تاکید کرد .
از جمله مصوبات در این جلسه  اخذ بارنامه بین راهی توسط نفتکش ها، بازنگری کرایه حمل ونقل نقاط صعب العبور ، اتمام نصب دستگاه GPRS بر روی نفتکش ها و پیگیری تامین سوخت نیروگاه ها بود .