آمده‌ام حرف‌هایم را با مردم در میان بگذارم/ دنبال تنگ کردن جای کسی در لیست نیستم

آمده‌ام حرف‌هایم را با مردم در میان بگذارم/ دنبال تنگ کردن جای کسی در لیست نیستم

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از خبر راست، حضور حسن کربلایی در آخرین دقایق مهلت ثبت‌نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی از آن دست اتفاقات عجیبی بود که می‌توان آن را غیرمنتظره‌ترین اتفاق ممکن خواند.

وی در گفتگو با خبرنگار خبر راست با بیان اینکه برای بنده افتخار است تا بتوانم در طول مدتی که می‌توانم حرف بزنم و تبلیغات داشته باشم و با شعار امربه‌معروف و نهی از منکر کار انتخاباتی خود را آغاز کرده و ادامه بدهم.

این کاندیدای انتخابات مجلس افزود: شاید این موضوع استثنایی باشد. همه کاندیداها به دنبال آن هستند که نظر مردم را جلب کنند تا به آن‌ها رأی بدهند اما بنده اصلاً این حرف را نمی‌زنم. انتخابات فرصتی را برای بنده پدیدار می‌کند که بتوانم با مردم بیشتر صحبت کرده و راجع به حقوق آنان و برخی ناملایمات و اجحاف‌هایی که در حق آن‌ها صحبت کنم. می‌خواهم در این زمان با مدیران در کلام دست‌به‌یقه شده و از آن‌ها بخواهم که مشکلات مردم را برطرف کنند. اگر هم در این عرصه به من رأی داده شد و توانستم نماینده مردم شوم همین مسیر را تا انتها ادامه خواهم داد.

حسن کربلایی در خصوص پیش‌بینی خود از حضور مردم پای صندوق‌های اخذ رأی با توجه به دلخوری‌های موجود از برخی مسئولین اجرایی کشور، گفت: به نظر بنده مردم در عرصه‌های گوناگون همچون انتخابات برخی کم‌کاری‌ها را نادیده گرفته و برای بهتر شدن وضعیت خود با تمام توان وارد کار خواهند شد.

وی در خصوص اینکه با حضور او علامت سؤال‌های بی‌شماری در خصوص لیست احتمالی جریان اصولگرایان مطرح‌شده است، گفت: بنده تنها تصمیم دارم در شرایطی که تبلیغات آزاد است فقط صحبت کرده و حضور پیدا کنم و در جوامع و محافل حضور یافته و در بخش فضای مجازی بسیار فعال خواهم بود و حرف‌هایی را با مردم در میان خواهم گذاشت. مردم قطعاً حافظه خوبی دارند و شناختی از من پیدا خواهند کرد. بنده به دنبال آن نیستم که جای کسی را در لیست تنگ کنم. به دوستان اصولگرا نیز توصیه می‌کنم که به دنبال بنده نباشند تا رضایت من را کسب کنند یا خودشان را به دردسر بیندازند که حتماً بنده را در لیست قرار بدهند.

رئیس ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان گیلان اذعان کرد: اگر پس از مدتی احساس کنم کسانی هستند که این توانایی را دارند قطعاً به نفع آن جمع و گروه یا فرد عقب‌نشینی خواهم کرد؛ اما اگر احساس کردم که شرایط برای بنده فراهم است و احساس کردم که اقبال عمومی فراهم شده است تا روز آخر خواهم ماند.

کربلایی در خصوص احتمال انصراف خود، گفت: احتمال انصراف وجود دارد اما به‌شرط آنکه احساس آن وجود داشته باشد که مردم آمادگی رأی دادن به بنده را ندارند؛ زیرا دلیل اصلی بنده برای حضور چیز دیگری است و بنده آمده‌ام تا امربه‌معروف را احیاء کنم و شعار انقلاب بدهم. تذکر داده، توصیه کرده و هدایت کنم این در اختیار بنده است و به آن اشراف دارم.