“سرهنگ محمدی” مدیری رک، دلسوز و منتقد برای حل وضعیت و جراحی ترافیکی شهر رشت

“سرهنگ محمدی” مدیری رک، دلسوز و منتقد برای حل وضعیت و جراحی ترافیکی شهر رشت

به گزارش رشت۲۰-۱۶ آبان ماه ۱۳۹۵ با برگزاری مراسمی با حضور رییس پلیس گیلان،ضمن قدردانی از زحمات رییس پلیس راهور استان که به مقام بازنشستگی نائل شد،رییس پلیس سابق راهور استان قزوین به این سمت معارفه شد.

،”تیمور شهیدی مقدم”اهل شهرستان رودبار”گیلان “بازنشسته گردید و “محمد رضا محمدی”اهل استان ایلام و متولد ۱۳۵۴ شمسی به این سمت معارفه شد.

 

از زمان معارفه”محمدی”به این سمت حدود ۳۴ ماه سپری شده و بنا به شنیده ها که صحت و سقم آن در دست بررسی می باشد و هنوز محرز نشده است به زودی با این سمت وداع و ریاست پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان بر عهده خواهد گرفت.

 

رییس پلیس فعلی راهور گیلان علی رغم غیر بومی لکن به جای این که فعالیت روز مره داشته باشد و در کارنامه خودش رزومه ای با تصدی این پست داشته باشد،با زبانی رک و دل سوزانه و منتقدانه برای حل مشکلات ترافیکی درون شهری استان از جمله شهر رشت بارها زبان به گلایه گشود و معتقد به ایجاد جراحی بزرگ در این شهر است.

 

“محمد رضا محمدی”حتی امسال انتقادی صریح از مدیریت ایمنی و ترافیک شهرداری رشت درباره وضعیت نامطلوب برخی از چراغ های تقاطع های شهر رشت کرد و این امر سبب توجه و حل مشکل شد.

 

در زمان ریاست پلیس فعلی راهور استان فعالیت تعدادی از تقاطع های این شهر به دوربین های ثبت تخلفات رانندگی از جمله چهار راه های میکاییل،توشیبا و گلسار شروع به کار کرد و سبب ایجاد نظم ترافیکی در این نقاط شد.

 

ناگفته نماند در دوره فعالیت”سرهنگ محمدی”دستاوردهای دیگری به وقوع پیوسته ولی از بیان آن موارد خودداری و می توانید در نوار جستجوگر اینترنتی مطالعه کنید.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در دی ماه ۹۶پس از اطلاع از آرزوی یک کودک مبتلا به سرطان برای پلیس شدن، با دعوت از او و خانواده‌اش به ستاد راهور رشت، به آرزوهای این کودک گیلانی جامه عمل پوشاند.

 

پس از حضور امیرعباس ۸ ساله در مقر پلیس راهنمایی و رانندگی، ماموران راهور شهرستان او را به آرزویش برای پلیس شدن رساندند و در مراسمی صمیمانه تولد این کودک را نیز با اهدای هدایایی جشن گرفتند.

 

همچنین مقدمات سفر زیارتی این کودک و خانواده اش به مشهد مقدس از سوی پلیس گیلان فراهم شد تا امیرعباس به دیگر آرزوی بزرگ زندگی اش نیز برسد.

 

پس از برگزاری جشن تولد در ستاد راهنمایی و رانندگی شهرستان رشت، امیرعباس برای دقایقی با کارکنان راهور شهرستان به گفتگو پرداخت و ابراز امیدواری کرد که بتواند روزی با فعالیت در نقش پلیس، تخلفات را در جامعه ریشه کن کند.

 

در پایان این مراسم، امیرعباس کودک ۸ ساله گیلانی به همراه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان، به گشت‌زنی در سطح شهر پرداخت،البته این کودک پس از مدتی با دار فانی وداع کرد.