آیا عملکرد شرکت توزیع برق گیلان در تابستان ۹۷ ارزیابی خواهد شد؟

آیا عملکرد شرکت توزیع برق گیلان در تابستان ۹۷ ارزیابی خواهد شد؟

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، تابستان امسال همچون سالهای گذشته رو به اتمام بوده و در این میان خاموشی های مکرر برق در تابستان ۹۷ و در ساعات اوج گرما موضوعی است که بیش از هر چیز دیگری در ذهن مردم رشت از خود رد پا بر جا گذاشت.

کلافگی مردم رشت از خاموشی های مکرر برق در ساعات اوج گرما مشکل بزرگی بود که در نهایت به نامه نگاری توسط آنان خطاب به حجت الاسلام و المسلمین فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان با درخواست برکناری مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان منجر شد.

مردم رشت که از ناکارآمدی جمشید طالبی مدیر عامل توزیع برق گیلان در تامین برق مصرفی مورد نیاز در گرمای جانکاه تابستان به ستوه آمده بودند از طریق برخی رسانه ها شکوائیه خود را مطرح و از نماینده ولی فقیه در گیلان استمداد طلبیدند.

متاسفانه در تمامی روزهایی که شهروندان رشت بالاخص در محلات حاشیه نشین از جمله حافظ آباد، حمیدیان، عینک و… با خاموشی های مکرر برق در ساعات اوج گرمای مرداد ماه دست به گریبان بودند مدیر عامل توزیع برق گیلان با بهانه هایی از جمله افزایش مشترکین و ساخت و سازهای غیر مجاز در حاشیه شهر سعی در توجیه ناکارآمدیهای این شرکت در تامین برق مورد نیاز مشترکین را داشت.

حال در روزهایی که به لطف الهی هوا رو به خنکی میرود و شهروندان رشت کمتر از وسایل سرمازا استفاده می کنند این سوال در ذهن تداعی می شود که آیا عملکرد ضعیف شرکت توزیع برق گیلان در روزهای گرم تابستان ۹۷ توسط دستگاههای نظارتی ارزیابی می شود؟

آیا باز هم در تابستان ۹۸ ناکارآمدی مدیران این شرکت موجب آزار مشترکین برق رشت خواهد شد؟ انتظار می رود مدیرانی در راس چنین اموری قرار بگیرند که نسبت به مشکلات مردم احساس مسئولیت بیشتری داشته و با بهره گیری از واحدهای پیش بینی و …. برای مقابله با چنین مباحثی از قبل برنامه ریزیهای لازم را داشته و فقط به فکر بهانه تراشی نباشند.