آیت الله هاشمی را با انقلاب، دفاع مقدس و سازندگی می شناسند

آیت الله هاشمی را با انقلاب، دفاع مقدس و سازندگی می شناسند

مشاور حقوقی آیت الله هاشمی با بیان اینکه آیت الله هاشمی را با نهضت انقلاب اسلامی، با دفاع مقدس و با دوران سازندگی می شناسند، گفت: بعد از دوران دفاع مقدس نیز این هاشمی بود که قانون، اجرای قانون و اعتماد به قانون را پی ریزی کرد.

78334679 87035144bbabd 300x200 - آیت الله هاشمی را با انقلاب، دفاع مقدس و سازندگی می شناسند


به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا منطقه گیلان، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عباسی فرد در مراسم بزرگداشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی که در مجتمع خاتم الانبیاء(ص) رشت برگزار شد، با اشاره به عظیم بودن این مصیبت، اظهار کرد: آیت الله هاشمی شاگرد امام، فرزند پر افتخار حوزه علمیه و اسطوره انقلاب اسلامی بود.
مشاور حقوقی آیت الله هاشمی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بازویی نیرومند و بی بدیل را از دست داد، افزود: با رحلت آیت الله هاشمی در واقع استوانه شکست ناپذیر نظام در هم شکست و انقلاب یک ایدئولوگ که می توانست در بحران ها عظمت آن را به رخ جهانیان بکشاند، از دست داد.
وی از آیت الله هاشمی به عنوان مبلغ عینی و عملی اسلام یاد کرد و گفت: در روزهای سرد و سخت جنگ و دفاع مقدس که یاس و ناامیدی سراسر کشور را فرا گرفته بود، یک خطبه نماز جمعه ایشان روح امید را احیا می کرد.
حجت الاسلام عباسی فرد با بیان اینکه هر کسی نمی توانست انقلاب اسلامی نوپا، جدید و ناشناس مردم ایران را بشناسد و بشناساند، تصریح کرد: این آیت الله هاشمی رفسنجانی بود که نظام را به شرق و غرب عالم معرفی کرد لذا ملت ایران پدری دلسوز، مهربان و دانا را از دست داده اند.
وی با رساندن سلام بیت آیت الله هاشمی به مردم سربلند گیلان، عنوان کرد: استان گیلان خطه سردار جنگل است و مردم گیلان قدر سرداران را می دانند و مردان بزرگ را خوب می شناسند. به اذعان همه …