آیت‌الله قربانی: از هر زمان ممکن برای کتابخوانی و نوشتن استفاده می‌کنم نماینده ولی فقیه در استان گیلان از نمایشگاه کتاب بازدید کرد

آیت‌الله قربانی: از هر زمان ممکن برای کتابخوانی و نوشتن استفاده می‌کنم

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه از هر زمان ممکن برای کتابخوانی و نوشتن استفاده می‌کنم، گفت: ۶۷ جلد کتاب تالیف کردم که برخی از این کتاب‌ها شامل ۸۰۰ صفحه هستند.
139507171747572818882284 300x209 - آیت‌الله قربانی: از هر زمان ممکن برای کتابخوانی و نوشتن استفاده می‌کنم

آیت الله زین العابدین قربانی عصر امروز در جریان بازدید از نمایشگاه کتاب گیلان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کیفیت و تنوع کتاب‌ها در این نمایشگاه در سطح بالایی نبود و البته تعدادی عناوین خوب نیز در نمایشگاه موجود بود.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه کتاب‌های سطح بالا ممکن است برای توده مردم جاذبه نداشته باشد بیان کرد: غرفه‌داران نمایشگاه گفتند کتاب‌های رمان و داستان فروش خوبی در این نمایشگاه داشته است.

امام جمعه رشت و محقق علوم دینی تصریح کرد: امیدواریم جامعه رشد فرهنگی بالا پیدا کند و کتاب‌هایی که دارای مضامین دینی و اسلام هستند بیشتر منتشر شوند.

آیت الله قربانی با بیان اینکه از هر زمان ممکن برای کتابخوانی و نوشتن استفاده می‌کنم خاطرنشان کرد: ۶۷ جلد کتاب تالیف کردم که برخی از این کتاب‌ها شامل ۸۰۰ صفحه هستند.

دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب گیلان در محل نمایشگاه بین المللی استان گیلان در حال برگزاری است.