آیین اختتامیه دومین روز مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار شد

آیین اختتامیه دومین روز مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار شد

نخبگان برتر مسابقات اذان، ابتهال و معارف سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم امشب در آیین اختتامیه دومین روز برگزاری معرفی شدند.

139507261315237128964554 - آیین اختتامیه دومین روز مسابقات سراسری قرآن کریم برگزار شد

به گزارش خبر فوری رشت ، مراسم اختتامیه رشته‌های اذان، ابتهال و معارف سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم در پایان دومین روز از رقابت‌ها در مجتمع زیباکنار گیلان برگزار شد.

در رشته اذان ۳۰ نفر، در رشته ابتهال ۱۳ نفر و در رشته معارف ۲۰ نفر در دومین روز از رقابت‌های سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در رشته اذان “حسن یوسف‌خانی” از آذربایجان غربی، “حامد سلطانی” از یزد، “جواد مولایی” از همدان، “مجتبی محمدی راد” از گلستان و “حمیدرضا محمودی” از مرکزی به ترتیب اول تا پنجم شدند.

“مهدی محمدزاده” از آذربایجان غربی، “مصطفی قاسمی” از مازندران، “احمد راهی مالکی” از خوزستان، “سیدسجاد شارفی” از مازندران، “حمزه یزدانی‌فر” از خراسان رضوی به ترتیب اول تا پنجم برترین‌های رشته ابتهال در سی و نهمین دوره مسابقات سراسر قرآن کریم شدند.

در رشته معارف، “حسن فرخی مقدم” از ایلام، “صاحب شریفی” از خوزستان ،”رضا جیریایی” از مرکزی، “صابر صادقی” از کرمانشاه و “محمدرضا سوادکوهی” از اصفهان به ترتیب اول تا پنجم شدند.

به گزارش خبر فوری رشت، در این آیین اختتامیه از پیشکسوتان قرآنی گیلان، “فرهاد فلاح پور” و “محمود ذات پرور”، “ربیع زاده”، “ساسان گلدستان” و خانواده شهید مدافع حرم “شهید سجاد طاهرنیا” تجلیل شد.