آیین معارفه سرپرست معاونت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری

آیین معارفه سرپرست معاونت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری

به گزارش رشت۲۰ ;پیش از ظهر امروز ۲۵آذرماه، آیین معارفه رضا قاسمی برکادهی، سرپرست جدید سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و تکریم از فعالیت های علیرضا قنبری، سرپرست معاونت پیشین این سازمان برگزار شد.

  این مراسم  با حضور حامد عبدالهی، رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر رشت ، رئیس و دیگر مدیران و کارکنان سازمان عمران در محل سازمان عمران و بازآفرینی برگزار شد.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری، ضمن تقدیر از خدمات علیرضا قنبری، سرپرست معاونت پیشین این سازمان اظهار کرد: سازمان عمران در این مدت خدمات شایانی داشته و بویژه در تولید و پخش آسفالت به مناطق پنجگانه شهرداری و همچنین ترمیم و اجرای روکش آسفالت معابر اصلی شهر شبانه روزی فعالیت نموده است.

میثم حرفت خواه ضمن تقدیر از عوامل اجرایی این سازمان تصریح کرد: بی شک همراهی و همکاری متقابل کارکنان این مجموعه در این مدت توانسته ما را به اهداف اصلی سازمان نزدیک نماید. و این امر رضایت شهروندان را نیز در پی داشته است.

عضو شورای شهر رشت نیز در این مراسم، از تک تک کارکنان سازمان عمران در انجام وظایف محوله تقدیر کرد و افزود: نیروی انسانی هر سازمانی، سرمایه های اصلی آن هستند. اما در سالهای اخیر از این ظرفیت ها بخوبی و در جایگاه تخصص و پست سازمانی بکارگیری نشده است.

حامد عبدالهی ضمن ابراز خرسندی از رضایت شهروندان در اجرای آسفالت معابر در ۳ ماه اخیر تاکید کرد: در این مدت شهر رنگ و بوی جدید یافته و مردم تغییرات را در ساختار شهرداری و سازمان های تابعه می بینند.

وی همچنین گفت: بی شک در اجرای ترمیم و روکش آسفالت معابر -که شبانه روز درحال اجراست- تک تک نیروهای انسانی سازمان اعم از مجموعه کارخانه آسفالت، محل توزیع و پخش و ماشین آلات دخیل هستند.

عبدالهی در بخش دیگری از سخنان خود اهمیت واحد بازآفرینی را یادآور شد و تصریح کرد: در برخی از شهرها توانسته اند از بودجه های دولتی حتی تا رقم ۲۰میلیارد تومان برای احیای بافت های تاریخی خود بهره مند شوند. ولی متاسفانه با وجود تاکیدات دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور و پتانسیل های موجود در رشت، تاکنون نتوانسته ایم از این تسهیلاتی دولتی بهره مند گردیم.