ابری و متناوبا بارانی!! پیش بینی تکراری این روزها…

ابری و متناوبا بارانی!! پیش بینی تکراری این روزها…

به گزارش رشت۲۰-اختصاصی/ خب الگوهای هواشناسی عبور پی دی پی امواج کم و بیش ناپایدار رو از فراز سواحل جنوبی دریای کاسپین نشون میدن!

IMG 20190225 144659 743 - ابری و متناوبا بارانی!! پیش بینی تکراری این روزها...

موج ضعیفی که هم اکنون باعث بارش متناوب شده، سیستم ضعیفی که فردا سه شنبه ۷ اسفند در منطقه حضور داره و سیستم بعدی که چهارشنبه تا اواسط وقت روز جمعه ۱۰ اسفند به شکل رشد ابر کاهش دما و در بعضی ساعات بارش باران در منطقه فعالیت میکنه و سیستم هایی که هفته ی آینده پا به سواحل میزارن همه و همه باعث میشه تا پیش بینی روزهای آینده بیشتر به این شکل باشه » آسمان بیشتر ابری و در بعضی ساعات متناوبا بارانی…

 

بارش باران طی امروز در بعضی ساعات ادامه داره، این وضعیت به شکل ضعیفتر و جزئی تر برای فردا سه شنبه ۷ اسفند پیش بینی میشه!

 

طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۸ و ۹ اسفند هم به صورت متناوب گاهی بارش باران رو همراه با کاهش دما و وزش باد خواهیم داشت که این سیستم طی روز جمعه ۱۰ اسفند بتدریج از منطقه خارج میشه!

 

با الگوهای فعلی به نظر میرسه شنبه و یکشنبه ۱۱ و ۱۲ اسفند هم آسمان کمی تا قسمتی ابری گاهی با رشد ابر باشه، البته یه افزایش دمای جزئی هم اتفاق میفته، اواسط هفته آتی ۱۳ یا ۱۴ اسفند هم یه سیستم سرد بارشی نفوذ میکنه که بزارید در موردش طی روزهای آینده بیشتر صحبت کنیم…

 

میبینید تا اواسط اسفند آسمان بیشتر ابری و گاهی بارونی هستش…