ابهام در پرداختی های بازیکنان سپیدرود

ابهام در پرداختی های بازیکنان سپیدرود

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از سپیدخبر، در حالیکه تمرینات دو تیم سپیدرود تحت مالکیت محمد نوین و جواد تن زاده در حال پیگیری است وضعیت مطالبات بازیکنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

بر اساس تعهدی که محمد نوین مالک باشگاه سپیدرود نوین گیلان در هنگام عقد قرارداد با نایب‌رئیس هیئت فوتبال انجام داده است باید بخشی از مبالغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی را تا روز شنبه پرداخت شود.

با این حال و در شرایطی که اردوی این تیم در هتل المپیک تهران در حال برگزاری است شنیده‌ها حاکی از آن است که مالک سپیدرود گیلان به علت نامشخص بودن مالکیت و ثبت قرارداد بازیکنان و کادر فنی اعلام داشته تا زمانی که وضعیت حقوقی تیم مشخص نشود از پاس کردن چک‌های بازیکنان و کادر فنی معذور است.

به نظر می‌رسد که علت تمدید اردوی تیم تا روز دوشنبه هفته آینده در تهران حفظ بازیکنان تیم است تا مذاکره برای ثبت قرارداد به نتیجه برسد و هم بازیکنان به تیم‌های دیگر نروند.

باید منتظر ماند و دید که نوین چه تصمیمی در مورد چک بازیکنان و کادر فنی می‌گیرد و آیا همین شرایط بلاتکلیفی و تعلیقی را ادامه می‌دهد یا اینکه عطای تیم داری در رشت را به لقایش می‌بخشد.

طبق قرارداد علی کریمی با باشگاه سپیدرود یک‌سوم مبلغ قرارداد وی توسط تن زاده پرداخت‌شده است و با تغییر مالکیت باشگاه سپیدرود پرداخت مطالبات وی نیز تحت شعاع قرار می‌گیرد.