اتهامات حاشیه سازان در محاکم قضایی پیگیری می شود

اتهامات حاشیه سازان در محاکم قضایی پیگیری می شود

به گزارش رشت۲۰، انتشار تصاویری از چک برگشت شده مالک باشگاه در فضای مجازی در پی آن است که چند روز قبل مالک باشگاه سپیدرود رشت شکایتی را علیه متهم در خصوص دو فقره چک در دادسرای عمومی و انقلاب رشت ثبت نمود.

پس از آن پرونده به اداره آگاهی ارسال و در این خصوص پرونده‌ای تشکیل شد که طی چند روز آینده از طریق دادسرا به متهم که از کارمندان بانک می‌باشد ابلاغ خواهد شد.

تصویر چک برگشت شده به مبلغ پانصد میلیون تومان و بدون تاریخ که به‌عنوان امانت نزد مشتکی‌عنه قرار داشت که هم‌اکنون تصویر آن در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی پخش گردید جزء مواردی است که علیه متهم در دادسرا پرونده تشکیل‌شده است که به‌زودی بازجویی از وی آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است که متهم از کارمندان یکی از بانک‌های خصوصی رشت می‌باشد. خبرها حاکیست مدیران ارشد بانک در تهران امروز بازرسانی جهت رسیدگی به تخلف آنان روانه رشت نمودند و در حال بررسی مدارک و اسناد بانکی و مالی آنان می‌باشند.

این افراد پس از اخراج از باشگاه یکی از متقاضیان خرید تیم سپیدرود بودند که با بیان ادعاهای کذب به دروغ‌پردازی و ایجاد حواشی طی روزهای اخیر پرداختند.

این دومین بار است که تخلف آنان از سوی بازرسان بانک مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

چک بدون تاریخ امانی که توسط قائم مقام معزول، بصورت غیرقانونی تاریخ دار شده است.

نمونه ای از ده ها اسناد بانکی که توسط قائم مقام معزول باشگاه  مصداق جعل  امضا می باشد و امضای مالک باشگاه در آن جعل شده است.