اتهام زنی نماینده رشت در مجلس به رانندگان تاکسی رسیدگی جدی شود

اتهام زنی نماینده رشت در مجلس به رانندگان تاکسی رسیدگی جدی شود

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از ایرنا، مرتضی ضامنی روز سه شنبه در نامه ای به سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی رییس هیأت نظارت بر عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با موضوع «اهانت و اتهام زنی نماینده مردم ارجمند رشت در مجلس شورای اسلامی به رانندگان شریف تاکسی» تصریح کرده است: به استحضار می رساند اخیرا جناب آقای محمدرضا احمدی نماینده محترم مردم شریف رشت در مجلس شورای اسلامی در نشستی، تاکسی ها و تاکسیرانان متعهد، دلسوز و همراه همیشگی نظام را به بنگاه های تبلیغاتی ضد انقلاب متهم کرده اند. اتهامی که جامعه شریف تاکسیرانان، مسئولان و مدیران این حوزه به شدت آن را نفی و خود را از آن مبری می داند.

%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D8%B3%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C - اتهام زنی نماینده رشت در مجلس به رانندگان تاکسی رسیدگی جدی شود


وی افزود: شایسته است جناب آقای احمدی به عنوان نماینده همین قشر از جامعه، همیاری، حمایت و همت تاکسیرانان همیشه در صحنه را در زمان انتخابات به خاطر آورند. عزیزانی که بدون چشم داشت به حمایت و وعده های برخی از نمایندگان در زمان انتخابات، صرفا از سر اعتقاد و تعهدی که به نظام دارند خالصانه در همه مناسبتها حضور فعال داشته و از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند. این عزیزان به تمامی منشورهای اخلاقی و اجتماعی، پیش از حضور در ناوگان حمل ونقل شهری واقفند و پس از احراز شرایط لازم پا به میدان عظیم حمل ونقل می گذارند.
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در این نامه افزود: جای بسی تأسف است که روح این قشر کوشا و قانع حمل ونقل یعنی تاکسیرانان را هر از گاهی با نوایی ناموزون می خراشیم. گاهی بر حرفه پر از رنج و زحمت آنان می تازیم و اکنون نیز به جای پیگیری برای تأمین کمترین تسهیلات و حمایت های دولتی در نوسازی ناوگان، احیای بیمه رانندگان، کاهش هزینه های تأمین و خرید قطعات و ملزومات خودرو و…. بر جسم و روح آنان تازیانه می زنیم و این عزیزان را با بدترین اتهام از خود می رانیم.
وی ادامه داد: فراموش نکنیم تاکسیرانان امانتداران بی مانندی هستند که در اوج نیاز و عدم تمکن مالی، بدنبال صاحبان اموال گمشده می گردند چطور می شود تصور کرد این مردان شریف، از امانتی که نظام و تمام متعلقات آن به آنها سپرده شده پاسداری ننمایند. درد دل های گاه گاه تاکسیرانان را سوء تعبیر نکنیم و از ظرفیت هایی که در اختیارمان گذاشته شده برای افزایش رفاه و نیاز مردمی که با خون و جان خود حافظ این سرزمین و نظام هستند استفاده نماییم. ضد نظام را آنانی بدانیم که از حسن نیت مردم شریف این مرز و بوم سوء استفاده می کنند و در کرسی های مدیریتی و تصمیم سازی تکیه می زنند، سپس بجای گره گشایی از مردم و تصمیم سازی های درست، با سوء مدیریت خود مسیر زندگی گروهی از این مردم را به مخاطره می اندازند. کسانی که می توانند گام مثبت وموثری برای افزایش رفاه نسبی مردم بردارند، ولیکن در این مسیر نه تنها حرکت نمی کنند بلکه با زخم زبان خود با روح و روان مردمان شریف و انقلابی این مرز و بوم نیز بازی می کنند.
ضامنی تصریح کرد: جا دارد با رسیدگی جدی به این اتهام زنی در هیأت رسیدگی به عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ضمن دلجویی از قشر زحمتکش و انقلابی رانندگان تاکسی، شأن و حرمت تاکسیرانان شریف این سرزمین پهناور را که مایه مباهات و افتخار حوزه حمل و نقل هستند، حفظ نموده و آنان را بیش از این با اتهامات واهی و سخنان گزنده آزرده خاطر نساخت.
باشد که خدای رحمان همه ما را در پناه خود محفوظ بدارد.

به گزارش ایرنا و بر اساس برخی منابع خبری، محمدرضا احمدی نماینده مجلس شورای اسلامی در نشست بررسی مشکلات حمل‌ونقل شهری و برون‌شهری شهرستان رشت ادعا کرده بود که برخی رانندگان تاکسی به‌عنوان یک بنگاه تبلیغاتی ضد نظام فعالیت می‌کنند.