اثرات باقیمانده صدا و سیما بر سخنگوی شورای شهر رشت!

اثرات باقیمانده صدا و سیما بر سخنگوی شورای شهر رشت!

به گزارش رشت۲۰; در حالی که در چند وقت اخیر به اعتماد عمومی نسبت به صدا و سیما خدشه وارد شده و تناقض گویی رسانه ملی و یا دست کم میهمانان آن رسانه ای شده است حالا در شورای شهر رشت نیز به نظر می رسد اثرات صدا و سیما همراه فاطمه شیرزاد مانده است!

نمونه تناقض گویی در صدا و سیما همین میهمان جنجالی برنامه فرمول یک بود که حالا رسانه ها به نقل از مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی اعلام کرده اند که او سه سال پیش از تولد فرزندش کلیه خود را فروخته است اما این مساله در برنامه تلویزیونی طور دیگری عنوان شد.

 

سخنگوی شورای شهر رشت که روزگاری در صدا و سیما فعالیت داشته است به نظر می رسد علاقه ای نداشت که به آبستراکسیون جلسه گذشته شورا از سوی خودش و سه عضو دیگر اعتراف کند و به همین دلیل، شاید به صورت میلی تصمیم گرفت که با حاشا کردن ترک جلسه طی مصاحبه ای اعلام کند که دستور و زمان جلسه به اتمام رسیده بود!

 

اظهارات شیرزاد چندان دوام نیاورد و بلافاصله انتشار سخنان رئیس شورا و همچنین در اختیار داشتن کلیپ هایی از ساعت شورا بعد از آبستراکسیون سخنان فاطمه شیرزاد را به طور کامل رد کرد و مهر تاییدی بر این بود که آبستراکسیون توسط ۴ عضو شورا رخ داده است تا این سوال به وجود بیاید که آیا اثرات گاف ها و یا تناقض گویی های صدا و سیمایی (که عمدی در آن نیست) در شیرزاد باقی مانده است؟

 

فاطمه شیرزاد باید بداند حتی اگر ناخواسته و غیرعمد سخنانی را مطرح کند که خلاف واقع باشد به شدت به اعتماد عمومی نسبت به او لطمه وارد می شود و شاید چشم اندازهای مدیریتی آینده اش به دلیل از دست دادن اعتماد مردمی به خطر بیفتد چرا که او جایگاه امروزش را نیز به واسطه اعتماد عمومی به دست آورده است چه برسد به آن که خدای ناکرده به عمد دروغی گفته شود که امیدواریم اینطور نبوده باشد.

 

آبستراکسیون حق قانونی اعضای شورا است و بهتر بود روز چهارشنبه این چهار عضو شورا (عاقل منش، رسولی، شیرزاد و ذاکری) در جلسه می ماندند و اعلام می کردند که ترجیح می دهند به دلیل خستگی ناشی از طولانی شدن جلسه در روز دیگری رای گیری انتخاب شهردار انجام شود و سپس با احترام به جمع حاضر و مردمان منتظر تصمیم شورا از جلسه خارج می شدند نه اینکه تک به تک و با فاصله از جلسه خارج و جلسه را از رسمیت خارج کنند و بعد از آن به طور کلی این مساله را توسط خانم سخنگو حاشا کنند!