اجتماع باشکوه طلایه داران بصیرت در میدان شهرداری رشت

اجتماع باشکوه طلایه داران بصیرت در میدان شهرداری رشت

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان از برگزاری اجتماع باشکوه طلایه داران بصیرت در ۸ دی در میدان شهرداری رشت خبر داد.

IMG14414051 - اجتماع باشکوه طلایه داران بصیرت در میدان شهرداری رشت

به گزارش خبر فوری رشت حجت الاسلام مجتبی اشجری، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان امروز(۱۴ آذر) در نشست بزرگداشت یوم الله ۹دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت که در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد اظهارکرد: ۹ دی برگ زرین دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه انقلاب با وحدت و هم دلی مردم با معمار کبیر اتقلاب در برابر طاغوت به پیروزی رسید گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی عرصه های گوناگون فراهم شد تا زمینه خدشه دار شدن این نظام و فروپاشی آن فراهم شود.

حجت الاسلام اشجری به انتخابات سال ۸۸ اشاره و تصریح کرد: ایجاد شور و حال انتخاباتی، اجتماع طرفداران در میادین، بروز تحولات جدید، بداخلاقی و رفتارهای بی منطق، حضور فرقه ها و احزاب موافق و مخالف، متهم کردن رسانه ملی و تلاش جهت بی اعتمادی رسانه ملی برای عموم و … از جمله مهمترین رویداد قبل از برگزاری انتخابات دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود.

وی ادامه داد: حضور باشکوه مردم در انتخابات، ایجاد انگیزه تقلب و فضا سازی تبلیغی و تجمع و ایجاد اختشاش و قتل و غارت شکستن حریم ها و حرمت ها . برپایی فعالیت شبکه های مجازی و فضاهای سایبری و …. علملیات های بر علیه تظام و هتک حرمت ابا عبدالخسبن و خون ریزی در خیابان ها و….. از جمله اهم فعالیت های فتنه گران در صدد خدشه دار کردن انقلاب اسلامی بود.

حجت الاسلام اشجری به توطئه های رسانه های بیگانه علیه انتخابات اشاره و خاطرنشان کرد: ۹ دی شاخص انقلاب اسلامی است.

وی اذعان کرد: فتنه ۸۸ یک اتفاق نبود بلکه فتنه ایی برای براندازی نظام بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان اضافه کرد: مردم رشت یک روز جلوتر از دیگر هموطنان در روز  ۸دی با هدف مخالفت با فتنه گران به خیابان ها آمدند و انزجار خود را اعلام کردند.

وی ادامه داد: ۷دی نیز مردم رشت با تجمع در بیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه رشت، فتنه گران را محکوم کردند.

حجت الاسلام اشجری به برنامه های ۹دی اشاره کرد و افزود: ۱۴۲ پیشنهاد جهت هر چه باشکوه تر برگزار کردن یوم الله ۹ دی برای دستگاه های اجرایی تدوین شده است.

وی اظهار کرد: فعال سازی پایگاه های مجازی، برگزاری مسابقات وبلاگ نویسی، هماهنگی با ائمه جماعت، فضاسازی تبلیغاتی در میادین عمومی، ارسال بیانیه، چاپ بنر و برگزاری مسابقات کاریکاتور با موضوع فتنه ۸۸، برگزاری گفتمان ولایت و بصیرت، تبیین چرایی ماندگاری حماسه ۹دی، تامین امنیت و کنترل ترافیک، برگزاری کرسی های آزاد اندیشی و .. از جمله اهم برنامه های تدوین شده حماسه ۹ دی است.

حجت الاسلام اشجری به دو ویژه برنامه این روز اشاره و خاطرنشان کرد: اجتماع باشکوه طلایه داران بصیرت با حضور سخنران ملی ساعت ۱۰صبح روز چهارشنبه (۸دی) در میدان شهدای رشت برگزار می شود.

وی تصریح کرد: همچنین ویژه برنامه ایی روز پنج شنبه( ۹دی) در سالن اجتماعات بانک صادارات برگزار خواهد شد.