اجرای ۶۵ برنامه فرهنگی هنری در ایام دهه فجر

اجرای ۶۵ برنامه فرهنگی هنری در ایام دهه فجر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت با بیان اینکه ۶۵ برنامه فرهنگی هنری در ایام دهه فجر در این شهرستان اجرا می شود، گفت:مراسم افتتاحیه دومین جشنواره فرهنگی هنری فجر صبح فردا، ۱۰ بهمن در مجتمع خاتم الانبیاء رشت برگزار می شود.

78969916 87927323baadb 300x229 - اجرای 65 برنامه فرهنگی هنری در ایام دهه فجر

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایسنا منطقه گیلان، محمد حسن پور، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت امروز در شورای اداری شهرستان رشت که در فرمانداری برگزار شد، گرامیداشت سی وهشتمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: حدت، همدلی و اراده ملی برای براندازی رژیم طاغوت، مبارزه با استبداد، استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی در انقلاب تجلی یافت.
وی با بیان اینکه تلاش داریم که دستاوردهای انقلاب اسلامی را در قالب هنر به جامعه معرفی کنیم، افزود: انتقال مفاهیم متعالی انقلاب و دفاع مقدس و همه ارزش های ایرانی – اسلامی از نسل گذشته به نسل های آتی در قالب فرهنگ و هنر جذاب تر و ماندگارتر خواهد بود.
رئیس اداره ارشاد رشت با بیان اینکه سال گذشته نخستین جشنواره فرهنگی و هنری فجر با هدف ارائه دستاوردهای فرهنگی انقلاب در ایام دهه فجر برگزار شد، گفت: در ایام الله دهه فجر سال گذشته، ۳۷ برنامه را اجرا کردیم که بالغ بر ۱۵۵ هزار نفر از مجموعه نمایشگاهی ما بازدید کردند.
وی ادامه داد: امسال دومین جشنواره فرهنگی هنری فجر به دلیل استقبال مردم از ۱۰ لغایت ۲۱۱ بهمن در شهرستان رشت برگزار می شود که مراسم افتتاحیه صبح فردا، ۱۰ بهمن در مجتمع خاتم الانبیاء رشت می باشد.
حسن پور با اشاره به اینکه بالغ بر ۷۰ درصد مراکز فرهنگی استان در شهرستان رشت مستقر هستند، تصریح کرد: بالغ بر ۸۰۰ مرکز فرهنگی هنری با بیش از هزار …