احداث مسکن معلولان مورد توجه خیرین باشد

احداث مسکن معلولان مورد توجه خیرین باشد

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران برای کمک به نیازمندان تلاش می کند تاکید کرد: احداث مسکن برای معلولان از مهمترین برنامه های است که باید مورد توجه خیرین قرار گیرد.

77189195 85528723defde 300x225 - احداث مسکن معلولان مورد توجه خیرین باشد


به گزارش  خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری آریا از رشت آیت الله زین العابدین قربانی، نماینده ولی فقیه در گیلان در نشستانجمن خیرین مسکن ساز استان گیلان در بیتش با بیان اینکه عشق به هم وطن در جامعه جریان دارد گفت: برخی از افراد پیرو مکتب مادی گری در جامعه هستند اما افرادی هم هستند که با ایثار و فداکاری، مال خود را در جهت رفاه نیازمندان هزینه می کنند.
وی افزود: ساخت مدرسه، بیمارستان، مسکن و… از جمله کمک های خیرین در کشور و نشان دهنده این است که کمک به همنوع در جامعه زنده و عشق به هم وطن جاری است.
آیت الله قربانی با اشاره به وضعیت معلولان در جامعه اذعان کرد: احداث مسکن برای معلولان از مهمترین برنامه های است که باید مورد توجه خیرین قرار گیرد.
امام جمعه رشت افزود: انقلاب اسلامی ایران نظامی الهی است و برای کمک به نیازمندان تلاش می کند.
وی با تاکید بر اینکه با فقط با شعار و حرف، پوشاک و غذا و مسکن برای نیازمندان تامین نمی شود گفت: بنیاد برکت اهم برنامه هایش برای کمک به نیازمندان در جامعه است.
آیت الله قربانی با تاکید بر اینکه به نیازمندان توجه کنید اظهار کرد: رضایت از کار مسئولان زمانی است که پابرهنه ای در جامعه ندیده و بیکار، بی سواد و دردمند نداشته باشیم.
وی تصریح کرد: با پیروزی انقلاب دستگیری از محرومان و درماندگان در دستور کار قرار گرفت و ساخت مسکن محرومین یکی ازبرنامه های ویژه نطام برای کمک به این افراد است.
نماینده ویل فقیه در گیلان خاطرنشان …