احزاب و گروه های سیاسی در گیلان رحلت آیت الله هاشمی را تسلیت گفتند

احزاب و گروه های سیاسی در گیلان رحلت آیت الله هاشمی را تسلیت گفتند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت ، جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گیلان با صدور اطلاعیه ای درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی را محضر مقام معظم رهبری و مردم با بصیرت ایران تسلیت گفتند.

77768998 86290508daaab 300x209 - احزاب و گروه های سیاسی در گیلان رحلت آیت الله هاشمی را تسلیت گفتند


متن این بیانیه به شرح ذیل است:
انا لله و انا الیه راجعون
واقعه ناگوار درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را محضر مقام معظم رهبری و مردم با بصیرت تسلیت عرض می کنیم.
مردم شریف و انقلابی یقیناً مجاهدت این یار دیرین امام(ره) و انقلاب را فراموش نخواهند کرد و همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند او نمونه ای کم نظیر از نسل اول مبارزان ضد ستمشاهی و از رنج دیدگان این راه پرخطر و افتخار آفرین بودند.
ضمن آرزوی غفران الهی و علو درجات برای آن مرحوم از خداوند طول عمر پربرکت، توام با عزت و سلامتی و موفقیت برای رهبر معظم انقلاب مسئلت داریم.
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گیلان به مناسبت رحلت “آیت الله هاشمی” اطلاعیه صادر کرد
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گیلان در خصوص ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی اطلاعیه ای صادر کرد.
در این اطلاعیه آمده است: یار دیرین امام(ره) و گنجینه اسرار نظام و بزرگمرد تاریخ ایران و ستون خیمه انقلاب و معمار بزرگ اصلاح طلبانحضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی به رهبر سفر کرده و به مراد خود پیوست.
این مصیبت عظمی را به همه رادمردان اصلاح طلب وعموم مردم ایران و دلسوزان نظام تسلیت می گوئیم هرچند ادامه راه بدون هاشمی سخت و دشوار است ولی باور داریم که مسیر اصلاحات در راستای اهداف ایشان به پیش خواهد رفت.
ما راه هاشمی را تا رسیدن به اهداف بلند اصلاحی ادامه می …