احمد ملک فرنود : اولویت من رسیدگی به حقوق شهروندی به ویژه حقوق اصناف است.

احمد ملک فرنود : اولویت من رسیدگی به حقوق شهروندی به ویژه حقوق اصناف است.

🔴 گفتگوی ویژه خبری باشگاه مجازی رشت:
🔰 احمد ملک فرنود : کاندیدای دوره پنجم شورای اسلامی کلانشهر رشت 🔹 كد انتخاباتي : ۸۴۵
اولویت من رسیدگی به حقوق شهروندی به ویژه حقوق اصناف است.

🔹احمد ملک فرنود(فرزین) ، رئیس اتحادیه تلفن همراه و تجهیزات مخابراتی شهر رشت، دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است. وی در حال حاضر درمقطع دکترای حقوق خصوصی مشغول به تحصیل است. ملک فرنود علاوه بر ریاست اتحادیه تلفن همراه و تجهیزات مخابراتی هم اکنون به عنوان مشاور حقوقی شرکت « آروند هامرز »که یک شرکت نفتی و پتروشیمی بوده نیز فعالیت دارد. وی همچنین عضواتاق اصناف، عضو سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی،عضو انجمن صنفی شرکت های ساختمانی،عضو اتحادیه تجار وبازرگانان و عضو اتاق بازرگانی سازمان صنایع و معادن استان است. ملک فرنود در گذشته مدیریت اسبق پایانه های بار رشت و آستارا را بر عهده داشته وهمچنین مدیر مسئول و صاحب امتیاز قبلی نشریه کشاورز شمال بوده است.

🔰 «اهداف و برنامه احمد ملک فرنود، نامزد پنجمین دوره شورای اسلامی کلانشهر رشت»
🔹احمد ملک فرنود در تشریح اهداف خود برای حضور در پارلمان محلی شورا به مشکلات و چالش های شهر رشت اشاره کرد و گفت: فارغ از هرگونه پُست و جایگاه شغلی که همه ما در اجتماع داریم، در وهله اول هویت ما به عنوان یک شهروند در شهر شناخته می شود. برهمین اساس حتی به عنوان یک شهروند نابسامانی ها و معضلات شهربرای همه افرادی که در شهر زندگی می کنند آزار دهنده است. بنابراین با توجه به سوابق اجرایی که در کارهای مدیریتی،صنفی و حقوقی داشتم،همیشه درصدد بودم که فارغ از منافع شخصی، گام موثری را برای حل مشکلات شهرم بردارم.

photo_2017-05-16_13-30-02

🔰هیچ کس جامع العوم نیست
🔹نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت درادامه به تشکیل کارگروه راهبردی از اقشارفرهیخته و توانمند اشاره کرد و گفت: همواره اعتقاد راسخ من بر این بوده است که هیچ کس جامع العوم نیست و نباید به خودش اجازه دهد که در هر زمینه ای اظهار نظر کند. به همین روی طی مشورتی که در اتاق فکر با دوستان حرفه ای و کارآمد در عرصه های مختلف مدیریت شهری داشتم تصمیم به تشکیل کارگروه راهبردی و مشورتی از یک سری چهره های فرهیخته و کاربلد این شهر و کشور نمودم. بالطبع با حضور این بزرگوارن ما توان ارائه خدمت در هر زمینه ای را خواهیم داشت. اما آنچه که خودم من بیشتر از هر چیزی در این کارگروه تجربه و تبحردارم، رسیدگی به حقوق شهروندی مردم به ویژه حقوق نادیده گرفته شده قشر زحمتکش و پرتلاش اصناف است. البته من در صورت پذیرش از سوی مردم نماینده آحاد مردم شهر رشت خواهم بود.

🔰ارزیابی عملکرد شورای چهارم
🔹 احمد ملک فرنود، در خصوص ارزیابی عملکرد شورای چهارم و شوراهای گذشته اظهار کرد: به اعتقاد من در ادوار گذشته شوراها خیلی از اهداف اصلی خود،فاصله گرفتند. البته گام های مثبتی هم در ادوارگذشته شوراها برداشته شده،که نباید زحمات این بزرگواران را با سیاه نمایی نادیده بگیریم. اما در رابطه با عملکرد شورای چهارم ، بنده اعتقاد دارم که این شورا متاسفانه خیلی دچار کشمکش های داخلی شد و اختلاف نظرهای داخلی و عدم نظارت کافی برعملکرد مدیریت شهری و شهرداری باعث نابسامانی های متعددی شد، که تاوان این هزینه گزاف بر مردم شهر رشت تحمیل شد.

🔰انتقاد از نادیده گرفته شدن دو مقوله مهم «حق » و «تکلیف»
🔹کاندیدای دوره پنجم شورای اسلامی کلانشهر رشت ضمن انتقاد از نادیده گرفته شدن دو مقوله مهم «حق » و «تکلیف» در جامعه تصریح کرد: متاسفانه در جامعه ما به این دو مقوله درست پرداخت نشده و مردم ما آنچنان که باید و شاید از حقوق قانونی خود مطلع نیستند. از طرفی به نوعی اقشار مختلف جامعه به سبب این که حقوق شان نادیده گرفته می شود،به تکالیف خود عمل نمی کنند.

🔰تاکید بر توسعه زیر ساخت های فرهنگی
🔹بنابراین نکته مهم برای بهبود این شرایط توسعه زیرساخت های فرهنگی است. در واقع باید مفهوم «حق» و «تکلیف» در جامعه جا بیفتد که یک شهروند از چه حقوقی در جامعه برخوردار است ؟ بالطبع داشتن این حقوق و رعایت قوانین زندگی در شهر چه تکالیفی باید انجام دهد. با کمی دوراندیشی متوجه خواهیم شد که اگر این معادله بر هم بریزد چه تبعاتی در جامعه در پی خواهد داشت.

photo_2017-05-15_16-49-04

🔰نگاه کلیشه ای به حل معضلات زرجوب و گوهرود
🔹احمد ملک فرنود افزود: متاسفانه بعضی از کاندیداها برای جذب آراء از سوی مردم نگاه سودجویانه و کلیشه ای به موضوع دو رودخانه گوهر رود و زرجوب دارند. وی گفت:چهار دوره از عمر شورای شهر گذشته و هنوز هیچ اقدامی برای ساماندهی وضعیت گوهرود و زرجوب نشده است؟ حال سوال من این است که به نظر شما کی زمان اتمام شعارهای کلیشه ای برای حل مشکلات این دو رود حیاتی فرا می رسد؟

وی افزود: در حال حاضر من در ائتلاف «شهر من» حضور دارم. چون نگرش این ائتلاف و شورای راهبردی که به آن اشاره کردم، براساس حضور افراد توانمند و حرفه ای در جهت پیشرفت و توسعه شهر رشت شکل گرفته است.

تیزر انتخاباتی مهندس احمد ملک فرنود