احیای دوباره سالن ورزشی حجاب رشت مسؤول ورزش بانوان شهرداری رشت خبر داد

احیای دوباره سالن ورزشی حجاب رشت

مسؤول ورزش بانوان شهرداری رشت گفت: سالن ورزشی حجاب رشت از اول آذر ماه سال جاری دوباره احیا می‌شود و در اختیار بانوان قرار می‌گیرد.
photo 2016 11 19 14 33 35 300x200 - احیای دوباره سالن ورزشی حجاب رشت

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از فارس مریم گل آرا امروز با اشاره به احیای دوباره سالن ورزشی حجاب رشت اظهار کرد: با حمایت‌های شهردار رشت سالن حجاب در نخستین روز آذر ماه سال جاری دوباره فعالیت خود را در رشته‌های ورزشی  یوگا، آمادگی جسمانی، بدنسازی، تنیس روی میز، بسکتبال، والیبال  و دیگر ورزش‌های توپی و غیر توپی آغاز می‌شود.

وی اینگونه اقدام‌ها را نقش مهمی در افزایش فعالیت‌های ورزشی بانوان دانست و تصریح کرد: شهردار رشت به ورزش بانوان نگاه ویژه‌ای دارد و این موضوع موجب دلگرمی بانوان ورزشکار شده است.

مسؤول ورزش بانوان شهرداری رشت به وضعیت دو تیم فوتسال بانوان شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: حضور دو تیم بانوان فوتسال در شهر رشت شور و هیجانی مضاعف در ورزش بانوان ایجاد کرده است.

وی حضور تماشاگران در بازی روز جمعه دو تیم فوتسال بانوان را کم‌نظیر خواند و ادامه داد: این روند نشانه بازخورد مثبت توجه مدیران به ورزش بانوان و ایجاد بستری مناسب برای رشد آنها است.

گل‌آرا ادامه داد: اکنون تیم فوتسال «می رشت» با ۱۶ امتیاز در رده چهارم و تیم شهرداری رشت با ۱۴ امتیاز در جایگاه پنجم جدول لیگ برترفوتسال بانوان قرار دارد.

وی با قدردانی از حمایت‌های شهردار و مدیر عامل سازمان فرهنگی‌ـ ورزشی شهرداری رشت از ورزش بانوان، تصریح کرد: شهردار رشت ضمن مساعدت در تأمین تجهیزات مورد نیاز تیم‌های مذکور توجه ویژه‌ای در راستای ارزش‌گذاری به ورزش بانوان داشته است.