اختصاصی/توسط مامورین شهرداری رشت؛ ضرب و شتم مدیر شرکت خدمات مسافربری/ آیا پای یک عضو شورا در میان است؟ اختصاصی/توسط مامورین شهرداری رشت؛ ضرب و شتم مدیر شرکت خدمات مسافربری/ آیا پای یک عضو شورا در میان است؟

اختصاصی/توسط مامورین شهرداری رشت؛ ضرب و شتم مدیر شرکت خدمات مسافربری/ آیا پای یک عضو شورا در میان است؟

در نتیجه مقاومت برای جلوگیری از جمع آوری شبانه کانکس یک شرکت خدمات مسافربری توسط ماموران شهرداری رشت یکی از مدیران این شرکت به بیمارستان منتقل شد.

photo 2017 01 28 08 17 51 1 768x431 300x168 - اختصاصی/توسط مامورین شهرداری رشت؛ ضرب و شتم مدیر شرکت خدمات مسافربری/ آیا پای یک عضو شورا در میان است؟

 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل ازگیل خبر شرکت مسافربری تهران صبا که در پل بوسار رشت قرار دارد با مجوزات قانونی زمین متعلق به بنیاد مستضعفان را اجاره و اقدام به توسعه آن کرده است. با این حال کارکنان این شرکت با وجود دریافت مجوز ساخت سازه پیش ساخته از سوی شهرداری و مجوز لازم از سازمان حمل و نقل بار و مسافر و خرید خودرو، با حکم جمع آوری آن روبه رو شدند و ماموران شهرداری با ورود شبانه به ملک خصوصی و بدون ارایه حکم، با مقاومت یکی از اعضای هیات مدیره جهت جمع آوری مجبور به درگیری می شوند که در نهایت این فرد به بیمارستان منتقل می شود.
خواهر شهید فتحی فر و همسر آقای حقگو که پس از این درگیری به بیمارستان منتقل شده در گفت و گو با گیل خبر می گوید: ما این ساختمان را با پرداخت ماهیانه سه میلیون تومان اجاره کرده ایم ، خود شهرداری به ما مجوز داده است که ساختمان پیش ساخته خودمان را نصب کنیم، برای همین شوهرم این اقدام آن ها و ورود شبانه به ملک خصوصی بدون ارایه حکم را غیرقانونی می دانست و در برابر آن ها مقاومت کرد که متاسفانه به مصدومیت وی منجر شد.
وی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره علت های این حادثه گفت: این زمین توسط شهرداری به همسایه ما به صورت غیرقانونی اجاره داده شده و آن ها در حالی که تنها مجوز مینی بوسرانی داشتند قراداد دو منظوره کردن آن را بسته اند. این در حالی است که این زمین توسط بنیاد مستعضفان به ما داده شده و به آن ها زمینی داده نشده است.
متاسفانه گفته می شود یکی از اعضای شورای شهر رشت با فشار به شهرداری درخواست ابطال مجوز قانونی کانکس این شرکت را داده است و قصد حمایت از افراد دیگر را در این مساله دارد اما سوالی که در این حادثه ذهن شهروندان را به خود مشغول می کند این است که شهرداری رشت چگونه پس از اعطای مجوز و سرمایه گزاری اشخاص،اقدام به چنین کاری کرده است و سوال مهمتر اینکه چه کسانی در پشت پرده تصمیمات شهرداری،با فشار به سازمان حمل و نقل بار و مسافر و مدیران شهرداری موجب این یورش شبانه گردیده اند؟! شاید برخی از پرده نشینان شورا مصالح شخصی خود را ارجحتر از مجوز قانونی شهرداری و شهروندان رشت می دانند.
گیل خبر امادگی دارد پاسخ شهرداری رشت در این خصوص را منتشر کند و بزودی اطلاعات بیشتری در مورد بانیان پشت پرده این حادثه در اختیار افکار عمومی و شهروندان قرار خواهد داد.

photo 2017 01 28 08 18 01 1 - اختصاصی/توسط مامورین شهرداری رشت؛ ضرب و شتم مدیر شرکت خدمات مسافربری/ آیا پای یک عضو شورا در میان است؟

photo 2017 01 28 08 17 51 - اختصاصی/توسط مامورین شهرداری رشت؛ ضرب و شتم مدیر شرکت خدمات مسافربری/ آیا پای یک عضو شورا در میان است؟