اختصاص سهمیه ویژه جهت آسفالت معابر رشت

اختصاص سهمیه ویژه جهت آسفالت معابر رشت

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از ایلنا، علی فتح اللهی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری رشت که با حضور نمایندگان و شهردار رشت و مدیران کل راه و شهرسازی، اوقاف و امور خیریه، آب و فاضلاب و آب منطقه ای در فرمانداری رشت برگزار شد با بیان اینکه شهر رشت به دلیل بارندگی‌ها و شرایط اقلیمی‌خاص، نیازمند توجه ویژه جهت اختصاص سهمیه قیر جهت آسفالت است، افزود: برای جذب اعتبارات نیازمند همت و جدیت همه دستگاه‌ها در شهرستان رشت هستیم.

%D8%A2%D8%B3%D9%81%D8%A7%D9%84%D8%AA %D9%85%D8%B9%D8%A7%D8%A8%D8%B1 %D9%81%D8%B1%D8%B9%DB%8C - اختصاص سهمیه ویژه جهت آسفالت معابر رشت

وی احیای بافت‌های فرسوده شهر رشت را یکی از چالش‌های مدیریت شهری عنوان کرد و گفت: در رشت کمیسیون بازآفرینی به صورت مستمر برگزار شده و در جاهایی که مقرر بوده پروژه‌ها مصوب شود انجام شده و اقدامات اولیه در دستور کار قرار گرفته است.
 فتح الهی با بیان اینکه در شهرستان رشت در موارد مختلف نگاه همه جانبه می‌تواند راهگشا باشد، اضافه کرد: احیای رودخانه‌ها، احیای بافت‌های قدیمی و جمع آوری فاضلاب شهری تالاب عینک و ساختمان‌ها در اولویت قرار دارد.
فرماندار رشت با بیان اینکه یکی از خواسته‌های دیرینه مردم این شهر بازسازی منطقه حرم مطهر خواهر امام رضا (ع) است، افزود: باید نگاه ویژه ای به اجرای این پروژه با توجه به اهمیت آن برای مردم شهر رشت شود.