سرپرست پلیس فتا استان گیلان اعلام کرد

اختلافات خانوادگی قربانی گرفت | ایجاد مزاحمت برادر برای خواهر در فضای مجازی

به گزارش رشت۲۰-سرگرد ایرج پورمستمند با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت شکایت خانمی ۵۹ ساله مبنی‌ بر اینکه فردی در یکی از پیام‌رسان‌های خارجی با ارسال عکس، کلمات ناشایست و غیراخلاقی برای وی مشکلاتی ایجاد کرده، بررسی موضوع در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات پلیسی متهم را در شهرستان رشت شناسایی کردند، افزود: مشخص شد که متهم برادر شاکیه بوده است.

 

وی افزود: ماموران انتظامی پس از شناسایی فرد مورد نظر با هماهنگی مقام قضائی به محل سکونت متهم اعزام شدند و با مدارک و مستندات موجود وی را دستگیر کردند.

 

سرگرد پورمستمند بیان کرد: متهم در بررسی فنی پلیس هدف خود را ایجاد مزاحمت، سلب آسایش و تسویه حساب شخصی اعلام و به بزه انتسابی خود اعتراف کرد.

 

سرپرست پلیس فتا استان گیلان در پایان با اعلام اینکه متهم ۴۲ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد از شهروندان خواست، ضمن رعایت اصول اخلاقی، قانونی و تقوای الهی در ارتباط با انتشار و اشتراک محتوا، در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی یا پیام رسان‌های تلفن همراه مراتب را از طریق نشانی اینترنتی پلیس فتا  www.cyberpolice.ir    بخش گزارشات مردمی، اطلاع دهند.