اختلال تلگرام در اروپا، ایران و بخشی از آمریکا

اختلال تلگرام در اروپا، ایران و بخشی از آمریکا

به گزارش رشت۲۰، حدودا یک ساعتی هست که دسترسی به تلگرام در نقاط مختلف دنیا با اختلال رو به رو است. طبق بررسی ها اختلال تلگرام در اروپا، ایران و بخشی از امریکا گزارش شده است. در ادامه با ما همراه باشید.

گزارش های اختلال تلگرام در 24 ساعت اخیر

گزارش های اختلال تلگرام در ۲۴ ساعت اخیر

می دانیم که تلگرام در ایران با محدودیت همراه بوده و اصطلاحا فیلتر شده است. با این وجود هنوز تعداد قابل توجهی از کاربران یا با فیلترشکن و یا با نسخه های ایرانی تلگرام هنوز به این شبکه اجتماعی دسترسی دارند. تلگرام حدودا یک ساعتی هست (از ساعت ۲۱:۲۸ تاریخ ۲۱ مهرماه) با اختلال مواجه است و به هیچ شکل نمی توان به آن دسترسی داشت. طبق نقشه زیر این مناطق با اختلال شدید تلگرام رو به رو هستند:

اختلال تلگرام

اختلال تلگرام

این اختلال تلگرام فراتر از محدودیت های داخلی ما در ایران است و از سوی سرورهای خود تلگرام در نقاط مختلف دنیاست. در حال حاضر کاربران تلگرام، تلگرام با پروکسی، تلگرام با فیلترشکن، تلگرام طلایی یا دیگر نسخه های بدون فیلتر تلگرام دچار اختلال تلگرام هستند. انتظار می رود تا ساعاتی دیگر این اختلال برطرف شود.

بروزرسانی

دقایقی پیش خواندیم که اختلال تلگرام در اروپا، ایران و بخشی از امریکا گزارش شده است. حالا شاهد پاسخ رسمی تلگرام به اختلال در اروپا، خاورمیانه و آفریقا هستیم. در ادامه با ما همراه باشید تا آن را مرور کنیم.

اختلال تلگرام

اختلال تلگرام

خواندیم که تلگرام حدودا یک ساعتی هست (از ساعت ۲۱:۲۸ تاریخ ۲۱ مهرماه) با اختلال مواجه است و به هیچ شکل نمی توان به آن دسترسی داشت. حساب کاربری توییتر تلگرام رسما اعلام کرده است یکی از کلاسترهای سرور آن ها از شبکه خارج شده و این می تواند به دسترسی کاربران در خاورمیانه، آفریقا و بخش هایی از اروپا منجر شود. تلگرام در حال بررسی این سرور است و به زودی با رفع این مشکل دسترسی همه کاربران به تلگرام فراهم می شود. البته از یاد نبرید که اگر در ایران هستید، محدودیت هایی داخلی همچنان پابرجا هستند.

به محض دریافت اخبار رسمی و معتبر بیشتر درباره اختلال سراسری تلگرام آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. دسترسی شما به تلگرام به چه صورت است؟