اداره برق مجوزی از شهرداری نداشت / امروزه از کابل‌های زمینی برق استفاده می‌شود عضو شورای شهر فومن در واکنش به قطع درختان بلوار شهید افتخاری:

اداره برق مجوزی از شهرداری نداشت / امروزه از کابل‌های زمینی برق استفاده می‌شود

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، روز گذشته اداره برق شهرستان فومن طی اقدامی عجیب شاخ و برگ تعدادی از درختان محدوده بلوار شهید افتخاری فومن را قطع نمود.

درخت در فومن 1 - اداره برق مجوزی از شهرداری نداشت / امروزه از کابل‌های زمینی برق استفاده می‌شود

در همین راستا علیرضا علیدوست عضو شورای شهر فومن در گفتگو با خبرنگار رشت۲۰ با بیان اینکه اداره برق هیچ مجوزی از شهرداری نداشته است، گفت: متأسفانه بدون هیچ اطلاعی شاخ و برگ درختان بلوار به دلیل اینکه در مجاورت سیم‌های برق بوده‌اند قطع‌شده است.

وی ادامه داد: این درختان در شرایطی قطع‌شده‌اند که در فصل بهار قرار داریم و این اقدام کارشناسی شده نیست، مگر می‌شود ما به میهمانی خانه کسی برویم و بگوییم در و دیوار خانه ما را اذیت می‌کند و دیوارهای خانه را تخریب کنیم؟! این شهر و این فضای شهری از ابتدا وجود داشته، تیرهای برق را در مجاورت درختان قرار داده‌اند و حالا درختان را بابت آن تیرهای برق قطع می‌کنند!

عضو شورای شهر فومن با بیان اینکه حتی پس از قطع درختا، شاخه و برگ ها در کنار خیابان رها شد و شام گاه توسط نیروهای خدوم شهرداری فومن این شاخ و برگ ها از کنار خیابان جمع آوری شد، تأکید کرد: امروزه در سراسر جهان از کابل‌های زیرزمینی استفاده می‌شود اما در حال حاضر در شهر فومن همانند بسیاری از شهرهای دیگر سیم‌های برق در هوا باعث بروز مشکلاتی این‌چنینی می‌شود.

درخت در فومن 2 - اداره برق مجوزی از شهرداری نداشت / امروزه از کابل‌های زمینی برق استفاده می‌شود

درخت در فومن 3 - اداره برق مجوزی از شهرداری نداشت / امروزه از کابل‌های زمینی برق استفاده می‌شود