ادامه مالکیت تن زاده در سپیدرود در گرو تأیید حسابرسان مالی اداره کل ورزش و جوانان شرط مریم بخشی برای مالک فعلی؛

ادامه مالکیت تن زاده در سپیدرود در گرو تأیید حسابرسان مالی اداره کل ورزش و جوانان

به گزارش رشت۲۰،صبح امروز جلسه‌ای با حضور مریم بخشی سرپرست و نعمت پور مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، تن زاده مالک باشگاه سپیدرود رشت، قربانعلی الماس خاله رئیس هیات فوتبال گیلان، میر شهاب مؤمنی مالک اسبق باشگاه سپیدرود رشت، فرهاد خراسانی وکیل و مجید جعفرزاده معاونت مالی باشگاه سپیدرود و افتخاری مشاور اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در اداره کل ورزش و جوانان استان پیرامون تعیین تکلیف وضعیت باشگاه سپیدرود رشت برگزار شد.

 

IMG 0934 300x200 - ادامه مالکیت تن زاده در سپیدرود در گرو تأیید حسابرسان مالی اداره کل ورزش و جوانان

 

در این جلسه، مریم بخشی خواهان شفاف‌سازی وضعیت پرداختی باشگاه و تعیین تکلیف بدهی‌های گذشته باشگاه شد که تن زاده در مقام پاسخگویی برآمد.

 

مالک باشگاه سپیدرود با بیان اینکه بخش اعظمی از بدهی سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی تسویه شده است اظهار کرد: حدود ۷۰۰ میلیون تومان بدهی باقی‌مانده است که طلبکاران با تحریک عده‌ای حاضر به مصالحه نیستند و باشگاه آمادگی کامل برای تعیین وضعیت طلبکاران باقی‌مانده را دارد.

 

در پایان جلسه، مالک باشگاه سپیدرود متعهد به ارائه اسناد مالی باشگاه تا پایان امروز به نمایندگان مالی اداره کل ورزش و جوانان استان شد و حسابرسان مالی اداره کل ورزش و جوانان استان پس از مراجعه به دفتر باشگاه سپیدرود و دریافت اسناد مالی، نظر نهایی خود را پس از بررسی‌های لازم اعلام می‌کنند.