ادعای عجیب نماینده رودبار! فراهم کردن بیش از ۱۰۰۰ شغل در شهرستان رودبار طی سال جاری

ادعای عجیب نماینده رودبار! فراهم کردن بیش از ۱۰۰۰ شغل در شهرستان رودبار طی سال جاری

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار و منجیل در مجلس شورای اسلامی جمعه شب در اظهاراتی عجیب مدعی شد قطعاً در سال ۹۷ توجه به اشتغال جوانان در شهرستان رودبار از مهم‌ترین برنامه‌ها خواهد بود و بنابر آخرین نشستی که با استاندار گیلان داشتیم اطمینان داریم حدود یک هزار شغل در رودبار ایجاد کنیم!

اگرچه وعده عجیب نماینده رودبار می تواند بسیار خوشحاال کننده باشد اما قطعاً باید به این موضوع نیز اشاره داشت که وعده ایجاد هزار شغل در یک شهرستان آنهم با جمعیت کمتر از ۶۰هزار نفر قطعاً یک قول رویایی است که احتمالاً می بایست در قالب همان وعده و قول رویایی باقی بماند.

جالب آنکه در مورد روستای اسطلخ جان به عنوان روستای نمونه بدون بیکار کشور که در شهرستان رودبار واقع شده است نیز گفته می شود شغل بسیاری از اهالی روستا مشاغل عجیب و غریب چون بادکردن بادکنک و… می باشد!

در پایان امید است که یک هزار شغل ایجاد شده برای شهرستان رودبار که دارای پتانسیل های ویژه چون زیتون، پنبه و تولید برق توسط توربین های بادی است تنها به باد کردن بادکنک ختم نشود و اقدامی جدی و عملی و بدون پر کردن لیست آمار و ارقام در این شهرستان صورت پذیرد.