ارائه خدمت به دانه درشت های بدهکار به شهرداری ناعدالتی است

ارائه خدمت به دانه درشت های بدهکار به شهرداری ناعدالتی است

شهردار رشت گفت: اگر با وجود بدهکاری هایی که بسیاری از افراد دانه درشت دارند به آنها خدمات ارائه دهیم نه تنها عدالت را ارائه نکرده ایم بلکه موجب می شود در راستای محرومیت زایی عمل کنیم.
78512483 87301072cefde 300x209 - ارائه خدمت به دانه درشت های بدهکار به شهرداری ناعدالتی است

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت ، سیدمحمدعلی ثابت قدم عصر دیروز در مراسم بهره برداری از ۴ پروژه جمع آوری آب های سطحی در رشت که در محله پاره بیجار برگزار شد اظهار داشت: محله پاره بیجار نسبت به سایر نقاط کم برخوردارتر است و خوشحالم که در خدمت اهالی این منطقه هستم.
شهردار رشت اعلام کرد: باید به عنوان یک مسئول بیشتر به عدالت اجتماعی در مناطق کم برخورداربپردازیم و توجه به قشر ضعیف جزء اصول دین و نظام ما است.
شهردار رشت تصریح کرد: اگر با وجود بدهکاری هایی که بسیاری از افراد دانه درشت دارند به آنها خدمات ارائه دهیم نه تنها عدالت را ارائه نکرده ایم بلکه موجب می شود در راستای محرومیت زایی عمل کنیم.
ثابت قدم با بیان اینکه شاید مناطق کم برخوردار بیشترحافظ منافع نظام، انقلاب و تفکرات پیامبران باشند بیان کرد: کاهش فقر به تعالی انسان کمک می کند و نگاه عدالت محور موجب کاهش فقر می شود که باید در سیاست های شهرداری وجود داشته باشد.
وی تاکید کرد: کسانی که مدعی فقرزدایی هستند بدانند که که این موضوع نباید در شعار باشد و در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام “اقتصاد مقاومتی و اقدام؛ عمل” نامگذاری شده باید به آن عمل کنند.
شهردار رشت خاطرنشان کرد: سال آینده محلات کم برخوردار را به صورت مضاعف از امکاناتی که سال ها از آن محروم بودند بهره مند می کنیم.