ارائه عملکرد دولت در پیشگاه ملت، راه مقابله با تخریب

ارائه عملکرد دولت در پیشگاه ملت، راه مقابله با تخریب

تخریب دولت یازدهم و مخالفت با رئیس جمهوری، مسئله ای است که با نزدیک شدن به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم، دامنه آن وسیع تر می شود و در این زمینه، کارشناسان سیاسی گیلان معتقدند با ارائه گزارشی از کامیابی ها و توفیقات دولت تدبیر و امید در پیشگاه ملت، سیه روی خواهد شد «هر که در او غش باشد» .
78063250 86683158ecdfd 300x231 - ارائه عملکرد دولت در پیشگاه ملت، راه مقابله با تخریب

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا حمله و مخالفت با دولت تدبیر و امید، از همان نخستین روزهای پیروزی در انتخابات سال ۹۲ و به دست گرفتن سکان هدایت قوه مجریه آغاز شد و بتدریج، سویه انتقادها به سمت تخریب و تهمت تمایل یافت. این همه در حالیست که اهتمام دولت، خدمت به مردم، آبادانی ایران و نیل به هدف گذاری های انجام شدن برای تامین رفاه مردم و توسعه کشور است که نمونه های آشکار آن را می توان در رشد سرمایه گذاری در کشور، به ثمر نشستن مذاکرات هسته ای و برجام، شکست پروژه ایران هراسی، بازیابی اعتماد جهانی به کشورمان و … مشاهده کرد.
مسئله تخریب دولت، آن هنگام وجه سیاهنمایی به خود می گیرد که بتدریج، موسم انتخابات فرامی رسد؛ هنگامه ای که زمان بیان عملکرد و ارائه کارنامه خدمات در پیشگاه ملت است و بر همین اساس، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در سفری که نیمه دی ماه جاری به گیلان داشت، در جلسه مشترک اقتصاد مقاومتی و کارگروه رفع موانع تولید استان در رشت، لب به بیان این حقیقت گشود که « با نزدیک شدن به انتخابات، مخالفان حملاتشان به دستاوردهای دولت بیشتر شده و به همان نقاط قوت دولت حمله می کنند».
در همین زمینه شماری از کارشناسان و فعالان سیاسی گیلان در گفت وگو با ایرنا، به ریشه یابی دلایل و اهداف پروژه تخریب دولت و رئیس جمهوری پرداخته و راه درمان عاجل آن را بیان توفیقات و کامیابی های دولتمردان تدبیر و امید دانسته اند.
** نگران تبدیل نقدها به تهمت هستیم
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان در این زمینه در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: به طور قطع، با نزدیک شدن به ایام انتخابات فضای سیاسی کشور به سمت و سوی انتخابات می رود؛ باید توجه داشت که حرکت های سیاسی و …