ازدواج و رابطه عاشقانه دختر ۲۹ ساله با یک هواپیما!! عکس

ازدواج و رابطه عاشقانه دختر ۲۹ ساله با یک هواپیما!! عکس

رابطه عاشقانه و ازدواج دختر ۲۹ ساله آلمانی با یک هواپیما سوژه رسانه ها شده است

ازدواج عجیب یک دختر در آلمان جنجالی شد

در میان رابطه‌های عاشقانه عجیب و غریب که چند وقت اخیر اخبار جدیدی در موردشان منتشر می‌شود حالا زن جوانی اخیرا سوژه رسانه‌ها شده که از ۵ سال گذشته تاکنون عاشق یک فروند هواپیما شده و سال‌ها است که او را به عنوان بهترین دوست و یار خود می‌داند.

میشل کوبکی اهل برلین آلمان عاشق یک فروند هواپیمای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ شده و در ابتدا باله‌های هواپیما بود که او را شیفته ساخت.

این زن جوان ۲۹ ساله به دلیل دور بودن از معشوقه‌ی خود و فراهم نبودن شرایط و امکان بودن کنار هواپیمای مورد علاقه اش یک ماکت از آن را که ۱.۶ متر طول دارد خریداری کرده و در خانه اش نگهداری می‌کند تا به این وسیله احساس کند نزدیک به هواپیمای مورد علاقه اش است و زمان‌هایی که هواپیمای مورد نظر در فرودگاه است و پرواز ندارد میشل برای دیدنش به فرودگاه می‌رود و ساعت‌ها آن جا از راه دور با هواپیمایی که حتی برایش اسم هم انتخاب کرده است صحبت می‌کند.

دیدار های دختر ۲۹ ساله با هواپیما مورد علاقه اش

دیدار های دختر 29 ساله با هواپیما مورد علاقه اش

میشل در مصاحبه‌ای که از او شد گفت: من برای اولین بار در نوامبر سال ۲۰۱۳ اسکاتز (نام هواپیمای مورد نظر) را دیدم و بعد از پایان سفرم احساس کردم که حس عجیبی نسبت به او دارم حسی که مدام سعی میکردم با تماشای تصاویر و ویدئو‌های هواپیما آن را آرام کنم و در نهایت برای دیدنش به فرودگاه رفتم و ماجرای عاشقی من و اسکاتز آغاز شد.

همچنین خانم کوبکی گفت: بعد از ۵ سال دوستی حالا ما تصمیم گرفته ایم با هم ازدواج کنیم، اما مشکل بزرگ من این است که تنها زمانی می‌توانم او را از نزدیک ببینم که به بهانه‌ی پرواز سوارش شده باشم و در غیر اینصورت باید از دور تماشایش کنم و اجازه نزدیک شدن به او را ندارم.