از بهره‌برداری احتمالی و سوءاستفاده برخی کاندیداها از جشن انقلاب جلوگیری به عمل آید/برگزاری مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن شهر رشت در میدان مصلی

از بهره‌برداری احتمالی و سوءاستفاده برخی کاندیداها از جشن انقلاب جلوگیری به عمل آید/برگزاری مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن شهر رشت در میدان مصلی

نشست هماهنگی برگزاری مراسم ۱۲ و ۲۲ بهمن شهرستان رشت، ششم  بهمن در سالن اجتماعات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان برگزار شد

df135df2017c4f0da38af60d83d4a21c L 300x150 - از بهره‌برداری احتمالی و سوءاستفاده برخی کاندیداها از جشن انقلاب جلوگیری به عمل آید/برگزاری مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن شهر رشت در میدان مصلی

 به گزارش خبر فوری رشت و به نقل ازپایگاه خبری رشت پرس، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان در این نشست با بیان اینکه دهه مبارک فجر بزرگترین عید نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی دهه فجر و یوم‌الله ۲۲ بهمن را همطراز  با اعیاد مذهبی همچون عید فطر، قربان و مبعث می‌دانند.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی اشجری جشن یوم الله ۲۲ بهمن را سرگل اعیاد انقلاب اسلامی دانست و افزود: همه مدیران، مسئولان و آحاد مردم باید در برگزاری جشن سی و هشتمین سالروز انقلاب اسلامی اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با بیان اینکه نهال نوپای انقلاب اسلامی با گذشت ۳۸ سال به درخت تنومندی تبدیل شده است، اظهار داشت: امروز دوستان و دشمنان نظام نیز در برابر اقتدار ایران اسلامی سر تعظیم فرود می‌آورند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، انقلاب اسلامی ایران را الگوی کشورهای جهان معرفی کرد و تصریح نمود: جنبش‌های آزادیخواه جهان با پیروزی انقلاب اسلامی به خودباوری رسیدند.

حجت الاسلام و المسلمین اشجری با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی را مدیون رهبری داهیانه حضرت امام خمینی(ره) هستم، گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی در یوم‌الله ۱۲ بهمن نه در فرودگاه مهرآباد که در دل میلیون‌ها ایرانی فرود آمد.

وی عشق و ارادت مردم ایران به حضرت امام(ره) را در جهان بی‌بدیل خواند و افزود: در یوم‌الله ۱۴ خرداد بنیانگذار جمهوری اسلامی نه در بهشت زهرا که در یاد و خاطره مردم ایران ماندگار شد.

حجت الاسلام و المسلمین اشجری با تأکید بر اجرای برنامه‌های شاد و جذاب در فضای شهری و روستایی استان، اظهار داشت: زمینه‌سازی برای برگزاری مردمی مراسم ایام‌الله دهه فجر با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد فراهم شود.

وی با اشاره به برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر، گفت: باید از بهره‌برداری احتمالی و سوءاستفاده برخی کاندیداها از جشن انقلاب جلوگیری به عمل آید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان بیان دستاوردهای ۳۸ ساله نظام مقدس انقلاب اسلامی را در دهه مبارک فجر ضروری خواند و افزود: صدا و سیما، رسانه‌های مکتوب و همچنین فضای مجازی برای تبیین هنرمندانۀ اندیشه‌ حضرت امام(ره) و آرمان‌ انقلاب اسلامی تلاش کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه برهمگان لازم است که دِین خود را به انقلاب اسلامی ادا کنند و برای برگزاری مراسم جشن انقلاب به ویژه ایام‌الله ۱۲ و ۲۲ بهمن اهتمام ویژه داشته باشند، ادامه داد: علی‌رغم نظر کارشناسی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان گیلان، مراسم یوم‌الله ۲۲ بهمن شهر رشت در میدان مصلی این شهر  برگزار خواهد شد.