از رجب اُف تا تاجر عرب! سپیدرود، داماشی دیگر خواهد شد؟!

از رجب اُف تا تاجر عرب! سپیدرود، داماشی دیگر خواهد شد؟!

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از سپیدخبر، حدود سه سال قبل بود که کمپین داماش همیشه زنده است با حمایت اسماعیل حاجی پور باعث دوباره جان گرفتن تیم داماش گیلان شد.

.jpg - از رجب اُف تا تاجر عرب! سپیدرود، داماشی دیگر خواهد شد؟!

اسماعیل حاجی پور در آن بازه زمانی به همراه خود سرمایه گذاری به نام سامر رجب اُف را به داماش آورد، با این حال حضور رج اُف در داماش چندان ادامه دار نبود و خیلی زود و بنا بر مشکلاتی که وجود داشت این سرمایه گذار آذربایجانی از رشت رفتنی شد.

با سفر بستن رجب اُف در شرایطی رخ داد که اسماعیل حاجی پور در آن شرایط و با توجه به خواست هواداران داماش پای کار ماند و مردانه تیم را بالا نگه داشت تا شاید بتواند امید فوتبال دوستان شهر رشت را بار دیگر زنده کرده و تیم محبوب داماش را به سطح اول فوتبال کشور بازگرداند. هرچند که به گفته حاج اسماعیل تمام زندگی خودش، برادرش و پسرش برای زنده نگه داشتن نام داماش رفته است.

حال اما یکی از افراد مدعی مالکیت باشگاه سپیدرود این روزها در تلاش است که با مطرح کردن نام یک تاجر عرب بتواند مالکیت باشگاه سپیدرود را به چنگ آورد! آنهم در شرایطی که ریالی در جیب خود نداشته و تمام تخم مرغ ها را در سبد همین تاجر عرب چیده است!

در این شرایط باید از این فرد پرسید در صورتی که این فرد نیز همانند سامر رجب اُف از تیم کنار کشید چه خواهی کرد؟! آیا توانایی و قدرت آن را داری که تیم را از هزینه شخصی اداره کنی یا سپیدرود، ریشه دار ترین تیم رشت را با توهمات ذهنی خودت به پرتگاهی بدون بازگشت خواهی کشاند؟