از عکس یادگاری با احمدی‌نژاد و عدم تایید صلاحیت در انتخابات مجلس تا انتخاب به‌عنوان شهردار تولم‌شهر!

از عکس یادگاری با احمدی‌نژاد و عدم تایید صلاحیت در انتخابات مجلس تا انتخاب به‌عنوان شهردار تولم‌شهر!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، در آستانه انتخابات مجلس یازدهم بود که حسن آقاجانی شهردار وقت ماسوله تصمیم به استعفا از سمت شهرداری گرفت تا بتواند شانس خود را در انتخابات مجلس محک بزند. (لینک)

پس‌ازآن او در روز نخست ثبت‌نام انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام به ثبت‌نام در انتخابات کرد اما نامش در میان ۷ کاندیدای تائید صلاحیت شده انتخابات مجلس از حوزه شهرستان صومعه‌سرا دیده نشد.

photo 2019 12 01 13 22 43 768x576 - از عکس یادگاری با احمدی‌نژاد و عدم تایید صلاحیت در انتخابات مجلس تا انتخاب به‌عنوان شهردار تولم‌شهر!

پیش از برگزاری انتخابات و در همان بحبوحه استعفای آقاجانی از شهرداری ماسوله در سفر محمود احمدی‌نژاد به گیلان، آقاجانی یکی از حاضرین در محفلی خصوصی با رئیس‌جمهور سابق بود. جایی که احمدی‌نژاد بازهم از بهار گفت و همان حرف‌های جنجالی خود را در آن سفر به گیلان تکرار کرد.

احمدی نژاد - از عکس یادگاری با احمدی‌نژاد و عدم تایید صلاحیت در انتخابات مجلس تا انتخاب به‌عنوان شهردار تولم‌شهر!

در آن زمان رشت۲۰ طی یادداشتی با اشاره به سرکشی‌های رئیس‌جمهور سابق مقابل مقام معظم رهبری نسبت به این حضور آقاجانی در آن محفل تقریباً خصوصی تذکر داده بود.

بیشتر بخوانید: آقای آقاجانی سرکشی‌های احمدی نژاد مقابل رهبر را فراموش نکرده‌ایم!

حال اما پس از عدم تائید صلاحیت آقاجانی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، آقاجانی به‌عنوان شهردار منتخب تولم‌شهر انتخاب‌شده است و منتظر تائید حکم خود در این شهرداری است، باید منتظر ماند و دید که آیا این بار حکم وی برای شهرداری یک شهر کوچک در صومعه‌سرا تائید خواهد شد، یا خیر؟!