از کنده کاری های بی پایان تا افزایش بار ترافیکی/ شهردار از حاشیه نگاری و دوقطبی کردن فضای شهری بپرهیزد تذکر رییس شورای شهر رشت به شهردار:

از کنده کاری های بی پایان تا افزایش بار ترافیکی/ شهردار از حاشیه نگاری و دوقطبی کردن فضای شهری بپرهیزد

رییس شورای شهر رشت، گفت: شهردار از رسانه ای کردن سؤالات و تذکرات شورا در رسانه ها و خبرگزاری ها بپرهیزد چون باعث دو قطبی شدن شهر می شود.

kazemi21 - از کنده کاری های بی پایان تا افزایش بار ترافیکی/ شهردار از حاشیه نگاری و دوقطبی کردن فضای شهری بپرهیزد

به گزارش خبر فوری رشت صد و شصت و ششمین جلسه کلانشهر رشت با حضور ۱۴ تن از اعضای شورای شهر رشت برگزار شد.

مسعود کاظمی رئیس شورای شهر رشت با تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: اگر امروز کشور از دست نابخردان و نااهلان تاریخ حفظ شده است مرهون بسیج هستیم.

وی با اشاره به فرارسیدن ۱۱ آذر، میرزاکوچک خان را نماد غیرت رشت دانست و افزود: مطابق هر سال مراسمی در مسجد سلمیانداراب برگزار خواهد شد.

عضو شورای شهر رشت در ادامه با توجه به وضعیت ترافیکی شهر، گفت: مگر به جمعیت رشت چقدر اضافه شده است که شاهد افزایش چشمگیر بار ترافیکی شهر هستیم؟!

کاظمی این امر را ناشی از کنده کاری های بی پایان اکثر نقاط شهر دانست و در ادامه بیان کرد: شهردار از رسانه ای کردن سؤالات و تذکرات شورا در رسانه ها و خبرگزاری ها بپرهیزد چون باعث دو قطبی شدن شهر  می شود.

وی تاکید کرد:  شهردار توصیه و تذکرات اعضای شورا را جدی بگیرید و کار و قراردادی را بدون تایید و مشورت اعضا شورا انجام ندهد.