نماينده مردم رشت در مجلس :

استاندار از طرح تشکیل کارگروه مدیریت یکپارچه شهری حمایت کند

دکتر حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی با خبرنگار ما از استاندار گیلان خواست تا از طرح پیشنهادی عضو شورای شهر رشت حمایت کند.

300x200 300x200 - استاندار از طرح تشکیل کارگروه مدیریت یکپارچه شهری حمایت کند

به گزارش رشت۲۰ ، دکتر حسنی با اشاره به اینکه اجرای پایلوت این طرح در رشت ، که لقب شهر اولینها را بردوش دارد ، گفت: اجرای این طرح می تواند مزایای بسیاری برای شهروندان رشتی داشته باشد و مشکلات جزیی و کلی بسیاری را حل خواهد نمود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حمایت استاندار و همچنین عناصر فکری و اجرایی تاثیرگذار در رشت می تواند نقش بسزایی در عملیاتی شدن این طرح داشته باشد از تمامی اندیشمندان و نیروهای فکری برای تقویت و تصحیح احتمالی این طرح دعوت کرد.

دکتر حسنی افزود: در روزهایی که مردم رشت با مشکلات و مسایلی درگیرند که در بسیاری از شهرها حل شده است ، اجرایی شدن این طرح با هدایت شخص استاندار و همراهی مدیران ارشد استان و شهرستان حلال مسایل شهری خواهد بود و علاوه بر این باعث حفظ منابع خواهد شد .

دکترحسنی ابراز امیدواری کرد : با اجرای این طرح رشت طلایه دار این مبحث در کشور خواهد شد و قطعا شهرها و کلانشهرهای دیگر می توانند در بازاجرای این طرح رشت را الگو قرار دهند.

گفتنی است از سوی دکتر بهراد ذاکری ، عضو جدیدالورود شورای شهررشت ، طرحی تحت عنوان مدیریت یکپارچه شهری به استاندار گیلان ارایه شد، که مورد استقبال رسانه ها و چهره های تاثیرگذار استان قرار گرفت.

دکتر حسنی در پایان گفتگوی خود تاکید کرد: در جایگاه نماینده مردم شریف رشت در مجلس هر چه در توان دارم برای اجرای این طرح شایسته و قابل دفاع ، انجام خواهم داد.