استاندار: از فضای همدلی خوب در گیلان برای انجام کارهای بزرگ بهره بگیریم

استاندار: از فضای همدلی خوب در گیلان برای انجام کارهای بزرگ بهره بگیریم

استاندار گیلان گفت: باید از فضای همدلی و همراهی خوب استان در جهت تصمیم گیری و انجام کارهای بزرگ، به صورت درست و اصولی بهره بگیریم.
78386912 87111433eadcb 300x200 - استاندار: از فضای همدلی خوب در گیلان برای انجام کارهای بزرگ بهره بگیریم

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار ایرنا، محمدعلی نجفی عصر پنجشنبه در آیین تجلیل از دست اندرکاران برگزاری سرشماری عمومی نفوس و مسکنگیلان، با اشاره به اهمیت آمار و اطلاعات در تصمیم گیری و تصمیم سازی های جامعه اظهار داشت : برای ساختن فردای بهتر ، ایران آباد و گیلان برتر نیازمند آمار و داده های به روز هستیم.
وی با قدردانی از تلاش های ارزنده تمامی دست اندرکاران برگزاریسرشماری و ابراز خرسندی از کسب مقام دومی گیلان در اجرایسرشماری نفوس و مسکن در سطح کشور افزود: با تمام توان در جهت توسعه و پیشرفت استان تلاش می کنیم.
استاندار گیلان وجود همدلی، همکاری و همیاری در استان را زبانزد کشور دانست و گفت: بار دیگر این همدلی و همکاری در اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن به منصه ظهور گذاشته و خود را نشان داد.
وی همچنین با قدردانی از نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی به جهت فراهم کردن فضای آرام در استان ادامه داد: نقش مثبت رسانه ها در اجرای موفق این سرشماری قابل انکار نیست و این عزیزان همدل و همراه در جهت تحقق هر چه بهتر این مهم تلاش کردند.
وی افزود : باید از این همدلی و همراهی خوب استان در جهت تصمیم گیری و انجام کارهای بزرگ بهره بگیریم.
نجفی جمعیت گیلان را تنها دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر ندانست و افزود: جمعیت گیلان با وجود میهمانان و گردشگران آن، بالغ بر پنج میلیون نفر است.
وی خواستار لحاظ شدن سهم گردشگرپذیری گیلان در اعتبارات و اختصاص امکانات شد و گفت: هزینه های استان در بخش های مختلف راه جاده ای، ریلی و گردشگری، ساماندهی پسماند و جمع آوری زباله، زیباسازی شهرها متعلق به تمام کسانی است که وارد گیلان می شوند.
استاندار گیلان با بیان اینکه اعتبارات راه آهن و …