استاندار: بنای توسعه گیلان را بر زیرساخت های گردشگری گذاشته ایم

استاندار: بنای توسعه گیلان را بر زیرساخت های گردشگری گذاشته ایم

استاندار گیلان گفت: بنای توسعه استان را بر تقویت زیرساخت های گردشگری گذاشته ایم که یکی از مولفه های آن، اصلاح راه های ارتباطی است.
77452656 85860668faece 300x266 - استاندار: بنای توسعه گیلان را بر زیرساخت های گردشگری گذاشته ایم

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار ایرنا، محمدعلی نجفی عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان شفت که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، ادامه داد: همه ما همت خواهیم کرد و در دو جلسه ای که فردا درخصوص اقتصاد مقاومتی و توسعه صادرات ورفع موانع تولید با حضور وزیر داریم، کاستی های مطرح شده را بررسی می کنیم.
وی شفت را یکی از شهرستان های قوی استان در آینده ذکر و اضافه کرد: در شهرستان شفت ۷۰ درصد مردم روستانشین هستند و این، یک نعمت است و باید از این ظرفیت استفاده کنیم و دستگاه های متولی باید اندیشمندانه تر برخورد کنند.
نجفی افزود: بهترین راه برای توسعه این منطقه و رفع مشکل اشتغال، توسعه گردشگری است و ما نیز امکانات و زمینه های لازم برای حضور سرمایه گذاران را فراهم می کنیم.
شهرستان شفت با دو بخش مرکزی و احمد سرگوراب، در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیش از ظهر امروز (پنجشنبه) نیز در جلسه شورای اداری شهرستان رودسر واقع در شرق استان گیلان حضور یافت.
جلسه رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی، جلسه صادرات غیرنفتی و نشست با مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی، از جمله برنامه های فردا (جمعه) واعظی در سفر به این استان است.