استاندار گیلان: برای اجرایی شدن وعده هایی که داده ایم، اهتمام داریم

استاندار گیلان: برای اجرایی شدن وعده هایی که داده ایم، اهتمام داریم

استاندار گیلان گفت: برای تحقق و اجرایی شدنوعده هایی که به مردم داده ایم، اهتمام ویژه ای داریم و برنامه ریزی کرده ایم.
79088974 88152233bbcba 300x168 - استاندار گیلان: برای اجرایی شدن وعده هایی که داده ایم، اهتمام داریم

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار ایرنا، محمدعلی نجفی روز دوشنبه در آستانه آغازدهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با حضور در منزل شهید ایرج حسین زاده در شهر منجیل از توابع شهرستان رودبار با خانواده او دیدار کرد و گفت: از اینکه در طلیعه سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در محضر خانواده یک شهید گرانقدر حاضر می شوم، خرسندم.
وی ادامه داد: شهدای انقلاب، دفاع مقدس ، دفاع از حرمین و کسانی که در راه اعتلای نظام اسلامی گام برمی دارند، متعلق به خانواده بزرگ ایران اسلامی هستند.
استاندار گیلان با اشاره به گزارش فرماندار ، نماینده رودبار و امام جمعه منجیل از شرایط پروژه های در دست اجرای شهرستان رودبار خاطرنشان کرد: باید برای توسعه و عمران شهرهای رودبار، منجیل، لوشان و رستم آباد نگاه ویژه داشته باشیم.
نجفی با بیان اینکه پروژه های بزرگ ملی در شهرستان رودبار در حال اجراست، اظهار داشت: شرایط موجود در کوتاه مدت، علیرغم اینکه ممکن است زحماتی را برای مردم در پی داشته باشد، اما علاوه بر اشتغالی که برای جوانان و مردم این منطقه به وجود آورده، آینده ای مطلوب نیز برای این منطقه پیش بینی می کنیم.
استاندار گیلان با اشاره به اینکه آن اقداماتی که می توانیم انجام دهیم باید به مردم قول داده شود، خاطرنشان کرد : باید تلاش شود با پیگیری های جدی، وعده های داده شده به مردم را اجرایی کنیم.
نجفی به بهره برداری از پروژه آب آشامیدنی منجیل درآینده ای نزدیک اشاره و اضافه کرد: از اعتبارات استانی یک میلیارد ریال به شهرداری منجیل نیز اختصاص یافته است.
شهرستان رودبار با چهار بخش رستم آباد، رودبار، منجیل و لوشان در ۶۷ کیلومتری جنوب مرکز استان گیلان واقع است.