استاندار گیلان در برخی حوزه های مدیریتی استان تجدید نظر کند/نحوه اجرای پروژه های عمرانی رشت مایه تأسف است/معاون عمرانی استاندار به جای پاسخگویی توجیه می کند نماینده مردم رشت در مجلس:

استاندار گیلان در برخی حوزه های مدیریتی استان تجدید نظر کند/نحوه اجرای پروژه های عمرانی رشت مایه تأسف است/معاون عمرانی استاندار به جای پاسخگویی توجیه می کند

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به اینکه معاون عمرانی استاندار به جای پاسخگویی کم کاری ها را توجیه می کند، گفت: هزار جلسه برای رفع معضلات رشت به ویژه مسکن مهرگذاشته شده است ولی خبری از حل معضلات نیست.
1061866 - استاندار گیلان در برخی حوزه های مدیریتی استان تجدید نظر کند/نحوه اجرای پروژه های عمرانی رشت مایه تأسف است/معاون عمرانی استاندار به جای پاسخگویی توجیه می کند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از راه دانا؛ جبار کوچکی نژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» در مورد وضعیت شهر رشت، اظهار کرد: پروژه مهار و هدایت آب های سطحی توسط شهرداری رشت در حال اجرا است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: اقدامات استانداری به ویژه معاونت عمرانی در بحث هدایت آب های سطحی در رشت خوب بوده است ولی نحوه اجرای آن مایه تأسف است.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه در محور خیابان مطهری فعالیت عمرانی شهرداری و نهاد های ذیربط ترافیک سنگینی را رقم زده است، اضافه کرد: پیمانکاری که پروژه عمرانی در این محور را در دست دارد که در کف این محور اقدامی نمی کند.

کوچکی نژاد با اشاره به این موضوع که  معاون عمرانی استاندار به جای پاسخگویی کم کاری ها را توجیه می کند، تصریح کرد: هزار جلسه برای رفع معضلات رشت به ویژه مسکن مهرگذاشته شده است ولی خبری از حل معضلات نیست.

وی با بیان این مطلب که استاندار گیلان باید در برخی از حوزه های مدیریتی استان تجدید نظرکند، اضافه کرد: استاندار گیلان در حوزه های هدف باید از نیروهای متخصص و جوان استفاده کند.

نماینده مردم رشت در مجلس در خاتمه اظهار کرد: شهر رشت در حوزه مسکن مهر و عمران شهری با مشکلات و معضلات زیادی مواجه است و در حوزه پروژه فاضلاب مشکلات زیادی داریم.