استاندار گیلان: عینک بدبینی برداشته و تلاش های انجام شده به مردم گفته شود

استاندار گیلان: عینک بدبینی برداشته و تلاش های انجام شده به مردم گفته شود

استاندار گیلان با اشاره به توفیقات دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف گفت: باید عینک بدبینی برداشته و تلاش های انجام شده به اطلاع مردم رسانده شود.
78576760 87393013aebee 300x196 - استاندار گیلان: عینک بدبینی برداشته و تلاش های انجام شده به مردم گفته شود

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرنگار ایرنا، محمدعلی نجفی عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری صومعه سرا و معارفه سرپرست فرمانداری این شهرستان، با بیان اینکه خدمات دولت شامل خدماتی است که تمامی خدمتگزاران و مسئولان به جامعه ارائه می کنند، اظهار داشت : تمامی توفیقات که دولت به دست آورده، برای نظام مقدس اسلامی ایران ثبت می شود.
وی افزود: دشمنان انقلاب و نظام، دست از توطئه علیه ما بر نمی دارند و ما باید نگاه ویژه ای به آسیب های اجتماعی داشته باشیم.
استاندار گیلان با بیان اینکه برای رفع مشکلات نیاز به پیشگیری و نیز مداوا داریم، ادامه داد: تمامی ارکان دولت تلاش خود را برای کاهش آسیب های اجتماعی انجام می دهد و امروز، برای تحقق آرمان های انقلاب، نیازمند وحدت بیشتری هستیم.
وی با اشاره به اینکه در ایران جامعه دو قطبی نداریم و رهبری فصل الخطاب است، اظهار داشت: با مشکلات و چالش های زیادی روبه رو بوده ایم اما تمام تلاش خود را برای کاهش مشکلات انجام داده ایم.
نجفی به کاهش متوالی نرخ بیکاری در گیلان طی سه سال اخیر اشاره و اضافه کرد: اعتقاد نداریم که همه مشکلات و کاستی ها برطرف شده اما اقدامات خوب، مناسب و کم نظیری طی این سال ها انجام شده است.
استاندار گیلان شهرستان صومعه سرا را دارای ظرفیت های مختلفی بویژه در تولید و توسعه زراعت صنوبر ذکر و اضافه کرد: صنوبر یک محصول راهبردی است که بسیاری از نیازهای صنایع دیگر و کارخانه های سلولزی را تامین می کند.
نماینده شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت : باید حرمت دولت در شرایط فعلی حفظ شود.
سید کاظم دلخوش اظهار داشت: در حالیکه دشمنان دندان تیز کرده اند تا به کشور ضربه بزنند، باید در کنار انتقادهای …